Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
Сину ексдиректора Рівненської АЕС, якого підозрюють у побитті до смерті 64-річної жінки, досі не оголосили підозру

Фото: zahid.espreso.tv.

Сину ексдиректора Рівненської АЕС, якого підозрюють у побитті до смерті 64-річної жінки, досі не оголосили підозру

Його підозрюють у побитті до смерті літньої жінки на Білому озері

Сину ексдиректора Рівненської АЕС Євгену Павлишину упродовж місяця так і не змогли оголосити підозру.

Про це під час пресконференції розповів адвокат потерпілої сторони Олександр Василенко, передає «Еспресо.Захід».

Василенко стверджує, що справа, у якій проходить підозрюваним Павлишин, ніяк не рухається, хоча з моменту вчинення злочину пройшло більше ніж місяць.

«Мешканці Вараша і я, як адвокат, ми усі занепокоєні, що пройшло вже стільки часу але жодної підозри на даний час не має. На нашу думку, причиною цього є тиск батька підозрюваного – Павлишина Павла Яремовича, який має вплив в місті, і завдяки цьому чинить тиск, через що справа вже місяць не рухається, підозрюваний не отримав підозру, хоча людина померла. Зазвичай у таких справах підозру пред’являють протягом дуже короткого часу. А тут людина померла, а жодної підозри нема», - наголосив адвокат.

Василенко закликає громадськість та ЗМІ звернути увагу на ситуацію і не дати її замовчувати.

Громадськість дуже сумнівається, що винна у смерті іншої людини особа понесе покарання відповідно до законодавства.

«Я би просив, щоб цю справу ніяк не гальмували, а саме розглядали її в рамках закону і приймали оперативні рішення. Щоб винну особу притягнули до відповідальності, а не затягували час. Інакше ця справа знову десь буде лежати. Спаву треба розглядати у найкоротший час, приймати рішення і пред’являти підозру», - зазначив він.

Водночас голова незалежної профспілки РАЕС Юрій Нестерчук додав, що в такий тяжкий період, коли в країні йде війна і люди гинуть, мажори дозволяють собі побити до смерті людину і намагатися уникнути покарання за це. 

«І профспілка і громадськість обурена тим, що у цієї особи вже зафіксовано більше 140 випадків порушення законодавства та вчинення протиправних дій. Вже було порушено 5 кримінальних справ, а він дозволяє собі знущатись над будь якою людиною, розуміючи, що йому все сходить з рук. Тобто, батько впливовий, у нього все в місті та навіть в області «схвачено», він може «порішати» вирішити будь яке питання», - сказав Нестерчук. 

За його словами, громадськість дуже сумнівається, що винна у смерті іншої людини особа понесе покарання відповідно до законодавства.

18 червня Євген Павлишин, син директора Рівненської АЕС  жорстоко побив 64-річну жінку. Постраждала потрапила у лікарню з травмами голови, де згодом померла. При цьому сам директор Рівненської атомної електростанції Павло Павлишин заявив, що у разі доведення вини його син понесе покарання.

27 червня стало відомо, що Павла Павлишина перевели на посаду директора ВП «Атомремонтсервіс». Тепер обов’язки генерального директора Рівненської атомної електростанції тимчасово виконує головний інженер РАЕС Павло Ковтонюк.

Читайте також: У водія вантажівки на Рівненщині вкрали понад мільйон гривень (Фото)

Telegram Channel