Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
Юні «озолотили» Україну ще однією перемогою на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі (Фото)

Все буде Україна!

Микола Котенко виграв золото.

Загалом наша команда взяла дві нагороди у черговий день змагань

У місті Банська-Бистриця (Словаччина) триває Європейський юнацький олімпійський фестиваль, участь у якому бере збірна України. Про це повідомляє Кореспондент.У черговий день змагання наші спортсмени здобули дві медалі - одне золото та одну бронзу.

Український плавець Микола Котенко став найкращим на дистанції 200 м батерфляєм. Він став другим у третьому кваліфікаційному раунді, потім фінішував першим у півфіналі, а потім довів справу до перемоги у фінальному запливі.У вирішальному старті 15-річний Котенко показав свій найкращий результат на фестивалі - 2:00.24 хвилини, випередивши найближчого суперника майже на дві секунди.

ЄЮОФ-2022. Плавання

Батерфляй, 200 м. Фінал

-  Микола Котенко (Україна) 2:00.24;

-   Алессандро Рагаїні (Італія) +1.840;

-  Самуель Костал (Словаччина) +2.600.

Ще одну медаль у скарбничку нашої команди приніс 18-річний дзюдоїст Іван Казимиров (категорія до 73 кг). Він розпочав виступ на турнірі з трьох перемог та вийшов у півфінал, де його зупинив серб Михайло Симін. У результаті українець вийшов у бронзовий фінал та завоював медаль.Наразі в активі збірної України чотири медалі - два золота та дві бронзи. Наша команда посідає восьме місце у загальному медальному заліку турніру.

Усі медалі України на ЄЮОФ-2022

Золото:

Радомир Стельмах (спортивна гімнастика, індивідуальне багатоборство);

Микола Котенко (плавання, 200 м, батерфляй).

Бронза:

Назар Висков (дзюдо, до 60 кг);

Іван Казимиров (дзюдо, до 72 кг).

Зазначимо, загалом на турнірі буде розіграно 120 комплектів нагород серед понад 2000 спортсменів.