
Все, як завжди.
Скучили за луцькою Венецією? Луцьк, як завше, затопило (Фото, Відео)
У Луцьку, 31 липня, пообіді розпочалася потужна злива. За лічені хвилини вода залила вулиці
Як вбачається із відео, оприлюднених користувачами мережі, затоплені вулиці, як проїжджі частини, так і тротуари, пише Конкурент.
Також як додають очевидці, на в'їзді у Луцьк виникли затори. Зупинився рух і на вулиці Рівненській та Теремнівській. Затоплена «Варшавка» у Луцьку.
Вулиця Ветеранів у Луцьку також «плаває».
На в'їзді у Луцьк виникли затори. Маршрутні автобуси подекуди стоять наполовину у воді, зупинився рух на вулицях Гордіюк, Конякіна, Ветеранів, Рівненській та Теремнівській, передає Інсайдер.

Опадів випало стільки, що зливова каналізація не впоралася із прийманням води. А каналізаційний колектор виштовхував воду на вулиці Гордіюк назовні. Вона текла по Гордіюк до кільця. Другий потік утворився на Конякіна – згори від« Адреналіну» - пише ГІТ.
У соціальних мережах лучани викладають фото та відео з затоплених вулиць. Вони критикують мерію, адже затопило місця, де зазвичай підвищиться рівень води відразу після зливи.
Читапйте також: Ідеальні форми та басейн: розкішна дівчина зірки «Інтера» вразила пікантним фото
