Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
Смертність зашкалює: у США коронавірус забирає життя близько 400 людей на добу

Бережіть себе та рідних.

Фото: Укрінформ.

Смертність зашкалює: у США коронавірус забирає життя близько 400 людей на добу

Тенденції поширення COVID-19 у Сполучених Штатах за останні місяці свідчать про те, що Америка застрягла на «жахливому плато» смертності від COVID-19, яке коливається в середньому на рівні 400 людей щодня впродовж уже кількох місяців

Про це пише в середу видання USA Today, яке разом з ученими проаналізувало дані статистики Університету імені Джона Гопкінса, передає Укрінформ.

«Якщо не враховувати невеликого зростання в липні, темпи смертності від COVID-19 залишаються стабільними з травня і становлять приблизно 400 людей на день»,- зазначає видання.

Водночас, за офіційною статистикою, в липні в Сполучених Штатах від COVID-19 померло понад 12,5 тис. людей.

Ситуацію з наслідками захворювань у США прокоментував доктор Деніел Гріффін, фахівець з інфекційних захворювань Pro Health Care (Нью-Йорк) та викладач медицини в Колумбійському університеті.

«Ми застрягли на цьому жахливому плато. Це відбувається впродовж останніх кількох місяців, і ми до цього звикаємо», - наголосив учений.

Більшість американців, які померли від COVID-19, були з ослабленим імунітетом або віком старше 75 років.

Інший науковець, епідеміолог Школи громадської охорони здоров’я Девід Дауді порівнює рівень смертності від коронавірусу з епідемією грипу. Однак, за його словами, пікова ситуація з грипом триває близько трьох місяців, тоді як COVID-19 зберігає тривожні тенденції постійно, й за рік смертність від коронавірусу буде вчетверо більшою, ніж від грипу. Тому, за на його переконання, необхідно запроваджувати більше запобіжних заходів для нормалізації здоров’я населення країни.

За словами експертів, більшість американців, які померли від COVID-19, були з ослабленим імунітетом або віком старше 75 років. Ці пацієнти мали різний статус вакцинації – від невакцинованих до отримання всіх рекомендованих вакцин і ревакцинацій. Найбільша різниця між пацієнтами, які одужали від COVID-19, з тими, хто помер, полягає в тому, чи отримували вони лікування протягом першого тижня після встановлення діагнозу.

Як повідомлялося, за даними Університету Гопкінса, загалом від початку пандемії зареєстровано понад 580 млн випадків зараження COVID-19. Померли від хвороби більше 6,4 млн людей по всьому світу.

Читайте також: У МОЗ пояснили, чи можна щепитися бустерною дозою тим, хто перехворів ковідом.

Telegram Channel