Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
За гроші, зібрані під час благодійного забігу, департамент молоді та спорту Луцької міської ради придбав GPS-трекери для військових

Допомога дуже важлива.

Фото Луцької міськради.

За гроші, зібрані під час благодійного забігу, департамент молоді та спорту Луцької міської ради придбав GPS-трекери для військових

Тепер наші захисники матимуть змогу краще орієнтуватися на місцевості, навіть попри відсутність на передовій інтернету

Прив'язку до локації забезпечує супутник, який «бачитиме» солдатські навігатори, розташовані у будь-якій ландшафтній точці, повідомлено на сайті Луцької міськради.

Вартість цінної для армійців покупки складає понад 100 тисяч гривень. Купили їх 5 штук у сусідній Польщі. Військові 14-ї ОМБр ім. князя Романа Великого, котрі прибули до центрального пункту допомоги забирати прибори, вражені подарунками від Луцької громади. «Підрозділ, який виходить на бойову позицію, у 80% позбавлений інтернет зв'язку на планшетах, а це GPS-обладнання його забезпечить. Армійці зможуть без проблем читати свої карти і вціляти у противника», - розповів артилерист Олексій Янчук.

Свою важливу місію GPS-трекери «Garmin» почнуть виконувати за кілька днів. А

Цікаво, що придбали прибори «Garmin» на «народні» гроші. Ще у травні департамент молоді та спорту Луцької міської ради спільно зі спортивним клубом «Лучеськ» організували забіг у парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки. Акція вийшла велелюдною: зібралося майже чотири сотні спортсменів-любителів.

«За правилами забігу, бігуни мусили внести посильний реєстраційний грошовий внесок. Крім того, долучилися до доброї справи, кидаючи гривні у скриньку, і відвідувачі парку. А ще — ті, хто біг заради нашої перемоги на інших локаціях, попередньо переказавши гроші за реквізитами. Ось так, з миру по нитці, і назбиралася необхідна сума», - поділився рецептом організаційного креативу директор департаменту молоді та спорту Луцької міської ради Володимир Захожий.

Купівлі й передачі спецобладнання військовим 14-ї ОМБр радіє і голова спортивного клубу «Лучеськ» Олександр Оришко. Каже, спорт — став приводом, що об'єднав людей заради хорошої справи. Жителі громади не скупилися у своїх пожертвах, бо грошей назбиралося стільки, що окрім навігаторів, вдалося ще й частину віддати волонтерам на придбання для армії позашляховика.

Свою важливу місію GPS-трекери «Garmin» почнуть виконувати за кілька днів. Адже у розташування 14-ї ОМБр ім. князя Романа Великого вони прибудуть на вихідні, далі на них чекає тестування і вже потім — виїзд на бойові позиції.

Читайте також: Повідомили, скільки гарячих обідів видали переселенцям під час роботи луцьких соціальних їдалень.

Telegram Channel