![У Світязі відремонтували переїзди та облаштували нові](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/t/zs/a2j3r7-0x112-800x533-7okap25yy56zvwl7poolqk4yj5rqzzst.jpg)
Важлива справа.
У Світязі відремонтували переїзди та облаштували нові
Цього тижня на території Світязького старостинського округу капітально відремонтували та облаштували нові трубчаті переїзди на вулицях населених пунктів та дорогах загального користування
Зокрема, в селі Підманове замінено труби по вулиці Незалежності, а також облаштовано переїзди на відремонтованому минулого року каналі К 12-3 (прокладено нові труби на дорозі, що веде до кладовища, а також на польовій дорозі до урочища Мисаківська), йдеться на сайті Шацької міськради.
Для ремонтів використані труби, закуплені Світязькою сільською радою в минулі роки.
Проведено роботи з відведення води на вулицях Набережна, Шевченка та Пасічна в селі Світязь.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/hq/ibhwbb-0x0-800x1069-yygvhewbaeiurxxjyhqukc34gmc4rhq7.jpg)
Під час ремонту і будівництва була залучена техніка комунальної установи «Муніципальний центр Шацької селищної ради». Для ремонтів використані труби, закуплені Світязькою сільською радою в минулі роки.
Читайте також: Нововолинська громада передала захисникам України 850 комплектів форми.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)