![Волинянин адресував вдячність рожищенському поліцейському](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/l/7s/q4ls7u-nbleho3em3wktycme7mv3juto7slp7sl.jpg)
Про людське!
Волинянин адресував вдячність рожищенському поліцейському
Учора близько 22.00 години неподалік села Сирники Луцького району у водія сталася прикрість з автівкою
44-річний шофер із с. Залісці зателефонував керівництву і повідомив, що в біді на дорозі його не обминув працівник відділу поліцейської діяльності №1 (м. Рожище) Луцького районного управління поліції ГУНП у Волинській області.
У біді на дорозі його не обминув працівник відділу поліцейської діяльності №1 (м. Рожище) Луцького районного управління поліції ГУНП у Волинській області.
Поліцейський сектору реагування патрульної поліції старший сержант поліції Олександр Шкуренко доброзичливо допоміг замінити колесо й людяно побажав щасливої дороги.
Читайте також: Волинські митники не дозволили чоловіку на «Теслі» вивезти до Польщі майже 40 тисяч доларів
Леся ВЛАШИНЕЦЬ.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)