Курси НБУ $ 39.57 € 42.16
Митрополит РПЦ схвально прокоментував знущання над українськими полоненими

Російська церква активно підтримує агресію в Україні.

Фото РІСУ.

Митрополит РПЦ схвально прокоментував знущання над українськими полоненими

«Екзарх РПЦ в Африці» митрополит Російської Православної Церкви Леонід (Горбачов) виклав відеролик із знущаннями над українськими полоненими

На оприлюдненому відео українських полонених змушують співати російських пісень на фоні прапора Росії, повідомляє РІСУ з посиланням на ДФУ.

«Завжди казав, що хороший регент – на вагу золота. Думаю, тепер можна і до церковного хору», – прокоментував відеоролик архиєрей РПЦ.

Як відомо, митрополита Леоніда (Горбачова) РПЦ призначила «патріаршим екзархом Африки» для координації вторгнення на каконічну територію Александрійського Патріархату.

Леонід Горбачов був співробітником синодального відділу по взаємодії зі збройними силами і правоохоронними установами

Раніше, з 1990-х років, Леонід Горбачов був співробітником синодального відділу по взаємодії зі збройними силами і правоохоронними установами; перебував із повітряно-десантною бригадою ЗС РФ у Боснії та Герцеговині; після богословського відділення Афінського університету став співробітником секретаріату міжправославних відносин відділу зовнішніх церковних зв’язків МП. Надалі служив членом Російської духовної місії в Єрусалимі, був настоятелем подвір’я РПЦ в Александрії та Каїрі, представником МП при патріарху Александрійському і всієї Африки. Із 2013 року обраний єпископом Аргентинським та Південноамериканським.

Проти вторгнення РПЦ на африканський континент виступив Предстоятель Кіпрської православної Церкви. Предстоятель Албанської Православної Церкви також засудив претензії РПЦ на територію Александрійського Патріархату. Архиєпископ Афінський і Греції Єронім черговий раз підтвердтв єдність зі Вселенським Патріархатом у визнанні Української Церкви.

Telegram Channel