Курси НБУ $ 39.57 € 42.12
Астрологиня розповіла про «але » на фронті та що буде із ЗАЕС

Все буде Україна!

Фото ілюстративне.

Астрологиня розповіла про «але » на фронті та що буде із ЗАЕС

Цього тижня будуть складнощі з реалізацією задуманих планів

Цього тижня будуть складнощі з реалізацією задуманих планів, виникнуть труднощі, які гальмують процес просування. Але з другої половини тижня легше буде йти до мети. Це стосується й справ на фронті.   Про це розповіла астрологиня Ольга Медвецька у соцмережі, повідомляє ТСН.

«Наскільки я розумію – до кінця тижня наші воїни зможуть краще реалізовувати задумані плани. Але є одне «але» – «воріженькам» за якимись напрямами теж легше буде реалізовувати свої злісні задуми», - зазначила вона.

Астрологиня також прогнозує, що поступово знижуватиметься ризик катастрофи на Запорізькій АЕС.

Астрологиня також прогнозує, що поступово знижуватиметься ризик катастрофи на Запорізькій АЕС.

У звичайному житті вона радить відкласти на кінець тижня контакти з керівництвом та органами влади.

«15−17.08 ідеальний час для мозкових штурмів та відкриттів, пошуку незвичайних рішень. Використовуйте цей час на повну – проводьте мозкові штурми, експериментуйте, проводьте переговори», - радить Медвецька.

За її словами, цей тиждень добре підходить для всього, що пов'язано з романтикою, красою та фінансами (крім 17 та 18 числа).  

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Читайте також: «Тарологиня назвала міста, на які повторно наступатимуть окупанти (Відео)».

Telegram Channel