Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
Показали, як у Луцьку чистять зливову мережу (Фото)

Робота кипить.

Фото Луцької міськради.

Показали, як у Луцьку чистять зливову мережу (Фото)

Такі роботи проводять щоденно

Каналопромивочна машина, трактор, вантажівка та кілька працівників. Так виглядає бригада КП «Луцькспецкомунтранс», яка займається очищенням зливової мережі в нашому місті. Сьогодні їх можна зустріти на ділянці вулиці Клима Савури: від вулиці 8 березня до проспекту Перемоги. Тут очищають від мулу колектори та решітки зливової мережі, йдеться на сайті Луцької міськради.

Начальник відділу зливової мережі КП «Луцькспецкомунтранс» Анатолій Трикуш каже, що бригада працює щоденно. Ділянки для обслуговування обирають найбільш засмічені, а також ті, про стан яких надходять дзвінки до відділу комунікації 15-80.

«Спочатку каналопромивочна машина очищає труби під високим тиском, далі спеціалісти вигрібають мул. Подекуди з мережі дістають порослі дерева, ганчір’я, трапляються й автомобільні шини», - каже Анатолій Трикуш.

Підтоплення, яке сталось в місті у минулі вихідні, пояснює простими словами: «На деяких ділянках мережа застаріла, тому не може впоратися з великим об’ємом води. В останні роки не відбувалось збільшення об’єму труб чи заміни мережі, яка збудована в 60-70-их роках минулого століття. А ще, якщо за добу випадає півторамісячна норма опадів, то звичайно вода миттєво не може зійти у будь-яку каналізацію».

Спочатку каналопромивочна машина очищає труби під високим тиском, далі спеціалісти вигрібають мул.

Тим часом, у наступні вихідні волинські синоптики знову обіцяють дощі. Не такі рясні, як були 13-14 серпня, коли випала півторамісячна норма опадів, однак в деяких районах міста сильні.

 
 

 

 

 

 

 «До кінця робочого тижня буде переважно без опадів. Денна температура повітря подекуди сягатиме до 30 градусів, а нічна — 13-18С°. В суботу очікується невеликий дощ, а з неділі на понеділок місто опиниться під циклоном з Середземного моря, тому очікується помірний дощ, місцями значний з грозами та шквалами», - розповів синоптик Василь Климюк.

Читайте також: У Луцьку модернізують 13 котелень.

Telegram Channel