Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
У Ковелі таки перейменують вулицю на честь загиблих Героїв – батька і сина (Фото)

Рідну вулицю Захисників перейменують на їхню честь.

Фото з особистого архіву родини.

У Ковелі таки перейменують вулицю на честь загиблих Героїв – батька і сина (Фото)

Завершилися громадські слухання щодо перейменування вулиць і провулків Ковельської громади

Всі результати зараз підсумовуються і на стадії підготовки - відповідний проєкт рішення, який розглядатимуть депутати міської ради.

Про це повідомив міський голова Ігор Чайка.

Найбільше голосів громадськість віддала за перейменування вулиці Толстого на вулицю імені загиблого в лютому воїна, ковельчанина Єгора Лобанова - 647.

Але вже відомо, що найбільше голосів громадськість віддала за перейменування вулиці Толстого на вулицю імені загиблого в лютому воїна, ковельчанина Єгора Лобанова - 647. 

Тоді як топонімічна комісія рекомендувала перейменувати цю вулицю на Захисників України, аргументуючи це активною фазою війни, яка, на жаль, не гарантує, що загиблих героїв, які жили на одній вулиці, не буде більше одного, і що це не викличе спірних моментів у майбутньому. Тож за цю версію проголосуавав 321 мешканець нашої громади.

Читайте також: Побратими волинянина: «Їдемо в Карпати, бо там душа Єгора. На його 25-ліття зустрінемося» (Фото)

«Остаточне рішення буде за депутатами. Але у світлі останніх подій, маю на увазі трагічну загибель днями батька Єгора Лобанова, - Юрія, який також був захисником України в цій важкій війні з російським агресором, хочу озвучити таку ініціативу: присвоїти цій вулиці ім‘я не лише сина, але й батька. Відповідно, щоб вулиця Толстого стала вулицею Лобанових - батька і сина», - з такою пропозицією звернувся до жителів громади Ігор Чайка.

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Telegram Channel