Курси НБУ $ 39.59 € 42.26
Поклав свою душу задля врятування друзів своїх: загинув легендарний  «Архітектор» (Фото)

Герої не вмирають!

Фото: Патріот Донбасу.

Поклав свою душу задля врятування друзів своїх: загинув легендарний «Архітектор» (Фото)

На фронті загинув парамедик, капелан і кіборг «Архітектор»

Парамедик ЗСУ Олег Марінченко з позивним «Архітектор» загинув на передовій, коли надавав медичну допомогу побратимам. Про це 19 серпня передає «Капеланське служіння ВСЦ ЄХБ України» на сторінці в Facebook, повідомляє Патріот Донбасу. 

 

 Марінченко також був капеланом, і ветераном АТО на Донбасі, захищав Донецький аеропорт.

Кіборг після початку повномасштабного вторгнення російських окупантів знову вирушив на фронт, де рятував життя бійців.

«Загинув від прямого попадання російської міни великого калібру у бліндаж, де саме й перебував і надавав невідкладну допомогу пораненим братам по зброї. Поклав свою душу задля врятування друзів своїх. Загинув Героєм», - розповіли в капеланській організації.

Кіборг після початку повномасштабного вторгнення російських окупантів знову вирушив на фронт, де рятував життя бійців.«Загинув від прямого попадання російської міни великого калібру у бліндаж, де саме й перебував і надавав невідкладну допомогу пораненим братам по зброї. Поклав свою душу задля врятування друзів своїх. Загинув Героєм», - розповіли в капеланській організації.

 

 

Також у публікації наводиться цитата з Писання:

«Бо коли живемо - для Господа живемо, і коли вмираємо - для Господа вмираємо. І чи живемо, чи вмираємо - ми Господні!» Біблія. Послання до римлян 14:8.Капелани також закликали українців згадати в молитвах родину Олега Марінченка, відважного захисника, який на передовій як парамедик лікував рани бійців, і як священик надавав духовну підтримку

.Як розповів в мережі Андрій Полухін,» Архітектор «загинув під Херсоном від» прильоту « в бліндаж, де надавав медичну допомогу.

 

 «Ця міна зачепила і моє серце... Ми брати 17 років. Олег перший обійняв мене в церкві, коли я туди тільки прийшов. Він був мені наставником під час моїх капеланських поїздок. Він був старшим дияконом моєї рідної церкви. Двічі був в Донецькому аеропорту. Коли я заїхав в новий термінал - він показав мені як і чим надавати медичну допомогу. Це були мої перші курси по тактичній медицині», - пише він у Facebook.

 

 Читайте також: «У Нововолинській громаді попрощались із загиблим захисником Віталієм Горліковським».

 
Telegram Channel