Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
Постпред рф у Відні закликав до геноциду українців - в Офісі Президента відреагували

Оце і є обличчя «російської дипломатії».

Фото із сайту unn.com.ua.

Постпред рф у Відні закликав до геноциду українців - в Офісі Президента відреагували

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк відреагував на заяви постійного представника російської федерації у Відні михайла ульянова у своєму Twitter про «необхідність «остаточного вирішення українського питання» й закликів до «геноциду»

Про це пише УНН.

Цитата

«Ru-посол в Австрії Михайло Ульянов заявляє про необхідність «остаточного вирішення українського питання» й закликає до геноциду. У Європі знову чути голоси: «Не всі росіяни, як путін» і «Може, дамо «Північному потоку-2» працювати». Час зрозуміти: росія — фашистська вертикаль з мільйонів людей», – написав Подоляк у Twitter.

Деталі

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук звернувся до президента Австрії Александера ван дер Беллена та канцлера Карла Негаммера з вимогою визнати постійного представника рф у Відні михайла ульянова персоною нон ґрата та депортувати його до росії.

Коли постійний представник рф при міжнародних організаціях у Відні спочатку закликає не щадити українське населення, а потім судомно видаляє маячні дописи.

«Оце і є обличчя «російської дипломатії». Коли постійний представник рф при міжнародних організаціях у Відні спочатку закликає не щадити українське населення, а потім судомно видаляє маячні дописи. За подібні фашистські заклики не шановний пан ульянов має бути визнаний персоною нон ґрата в Австрії та депортований у свою росію. Там хай пише, що хоче, там його аудиторія. Із цією вимогою звернувся до федерального Президента Австрії Александера ван дер Беллена та канцлера Карла Негаммера», - написав Стефанчук у Facebook.

Доповнення

Після того, як допис Ульянова набув широкого резонансу, російський дипломат поспішно опублікував пост із вибаченнями, намагаючись виправдати свої заяви. «Я маю вибачитися. Я забув, з ким маю справу», — написав постпред рф у Відні.

Він також поспішив перевести стрілки. «Я, звичайно, мав на увазі США з їхнім постачанням зброї та президента України, який буквально вчора заявив, що він відкидає будь-які мирні переговори. Справді, жодної пощади з їхнього боку до українського населення. Це те, що я сказав», — написав Ульянов.

Читайте також: Поблизу Луцька вантажівка на смерть збила велосипедиста (Фото)

Telegram Channel