Курси НБУ $ 39.59 € 42.26
«Ми не хочемо, щоб росія була сусідом»: прем’єр-міністри Чехії та Словаччини закликали активніше підтримувати Україну (Відео)

Дякуємо за підтримку!

Скриншот.

«Ми не хочемо, щоб росія була сусідом»: прем’єр-міністри Чехії та Словаччини закликали активніше підтримувати Україну (Відео)

Керівники урядів двох держав Петр Фіала й Едуард Гегер у 54-ті роковини радянського вторгнення до Чехословаччини закликали посилити підтримку нашої країни у протистоянні широкомасштабному вторгненню росії

Прем’єр-міністри 21 серпня оприлюднили спільне відеозвернення, передає «Укрінформ».

«Наша активна підтримка України особливо важлива враховуючи, що жахи війни та страждання мирних жителів буквально за нашими дверима», – сказав Гегер.

«І тому ми маємо разом підтримувати українців у їхньому опорі агресії російських окупантів», - додав Фіала.

Підтримуючи Україну, зауважив Гегер, ми підтримуємо також і власну безпеку. «Ми не хочемо, щоб росія була сусідом», – сказав Прем’єр Словаччини.

Говорячи про трагічні події 21 серпня 1968 року, коли війська очолюваного СРСР Варшавського договору окупували Чехословаччину, Фіала наголосив на необхідності пам’ятати історію і не допускати подібних трагедій у майбутньому.

21 серпня 1968 року війська СРСР та країн-сателітів із Варшавського договору вторглися до Чехословацької Соціалістичної Республіки «для ліквідації загрози виходу її із соціалістичного табору та військового союзу з СРСР». За сучасними даними, в ході вторгнення було вбито 108 і поранено понад 500 громадян Чехословаччини, в переважній більшості мирних жителів.

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Telegram Channel