Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
Шольц, Байден, Макрон і Джонсон обговорили кризу навколо ЗАЕС

Ситуація напружена.

Фото: zmina.info.

Шольц, Байден, Макрон і Джонсон обговорили кризу навколо ЗАЕС

Лідери США, Німеччини, Британії та Франції зробили це в телефонній розмові

Олаф Шольц, Джозеф Байден, Емануель Макрон і Боріс Джонсон зідзвонилися 21 серпня. Також вони обговорили підтримку України в захисті від російської агресії, передає 24 Канал.

Чотири глави урядів погодилися, що підтримка України у захисті від російської агресії триватиме в довгостроковій перспективі.

Reuters повідомляє, що глави чотирьох держав наголосили на важливості забезпечення безпеки ядерних об'єктів. Також вони вважають хорошим сигналом останні обговорення з метою уможливити місію Міжнародного агентства з атомної енергії на Запорізьку АЕС.

«Чотири глави урядів погодилися, що підтримка України у захисті від російської агресії триватиме в довгостроковій перспективі», – зазначили на сайті канцлера Німеччини.

Проте темою розмови була не лише Україна. Також обговорили ситуацію на Близькому Сході. Зокрема переговори щодо ядерної угоди з Іраном та його поведінку в регіоні. Слід зауважити, що Іран також працює проти України. Вже відомо, що російські військові вже почали навчання з управління іранськими ударними безпілотниками.

Читайте також: Херсон повністю деокупують через «жест доброї волі» – активіст Молчанов.

Telegram Channel