Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
На Волині почали зростати зарплати

Волинь – серед регіонів, де зросли заробітні плати.

Фото ілюстративне.

На Волині почали зростати зарплати

Останнім часом в Україні намітилася тенденція до зниження зарплат

Фахівці кадрового порталу grc.ua зазначають, що в Україні простежується тенденція, коли роботодавці знижують заробітні плати працівникам. Викликано це економічною кризою, яка послідувала за війною: багато підприємств закрилися, велика кількість українців втратила роботу, пише Спецпортал. 

Експерти зазначають, що виплати працівникам повзли вниз у Запорізькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Сумській та Тернопільській областях. Незначне скорочення зарплат також відбулося у Києві, Вінницькій області та на Закарпатті.

Найнижчі зарлати зараз пропонують на Харківщині. Там стався різкий спад середнього заробітку з 18 000 грн у липні до 10 600 грн у серпні.

І все ж кадровики закликають не впадати у відчай і підкреслюють, що це ринок, коли динаміка зарплат коливається.

Поступово зростають зарплати у Дніпропетровській, Житомирській, Полтавській, Чернігівській та Волинській областях.

На порталі вказано, що найбільші заробітні плати зараз пропонують у столиці. Київські роботодавці в середньому сплачують 28 700 грн щомісячної компенсації. Варто зазначити, що місяцем раніше столична медіа зарплата становила 29 500 грн., тобто у серпні відбулося її зниження на 2,7%.

Там же зазначають, що регіони почали добре себе показувати. І там також можна непогано заробити.

Поступово зростають зарплати у Дніпропетровській, Житомирській, Полтавській, Чернігівській та Волинській областях. Рівень окладів, які загалом запропонують тут роботодавці:

  • Житомирська область – 15 900 грн (+34,7%)
  • Полтавська область – 15 600 грн (+33,3%)
  • Чернігівська область – 15 700 грн (+29,8%)
  • Волинська область – 14 000 грн (+14,8)

При виборі місця роботи слід враховувати, що найнижчі зарплати у серпні були зафіксовані у Тернопільській області (у середньому 11 100 грн.), Сумській (11 700 грн.), Рівненській (11 700 грн.), Кіровоградській (12 300 грн.) та Чернівецькій областях (12 500 грн.).

Крім того, експерти заявляють про дисбаланс попиту працівників. І якщо робочих рук не вистачає у багатьох регіонах, то юристам, фінансистам. адміністраторам та менеджерам знайти для себе заняття - складніше.

Додамо, що на сьогодні в Україні офіційно зареєстровано 293 тисячі безробітних, що на 7% менше, ніж було станом на 24 лютого. Однак слід врахувати той факт, що багато українців виїхали за кордон та були зняті з обліку центрів зайнятості.

Читайте також: День Незалежності: військові звернулись до українців за кордоном (Відео)

Telegram Channel