Курси НБУ $ 39.59 € 42.26
На Рівненщині тепер живе «Національна легенда України»

Ганна Бут не оминула нагоди у столиці сфотографуватися з Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним.

Фото «Рівне вечірнє».

На Рівненщині тепер живе «Національна легенда України»

Викладачку Мелітопольського професійного аграрного ліцею Ганну Бут відзначили нагородою глави Держави «Національна легенда України»

Президент України Володимир Зеленський вручив державну відзнаку українці особисто напередодні національних свят. Про це пише «Рівне вечірнє».

Відео, де пані Ганна, загорнута в український стяг, вимагає від міжнародної спільноти рішучіших дій, облетіло низку світових ЗМІ.

Довгих 70 діб Ганна Бут прожила в окупованому Мелітополі. Незважаючи на небезпеку та тиск російських агресорів, викладачка з чіткою громадянською позицією брала участь у проукраїнських мітингах. Їх учасники виступали проти російської окупації, виконували Гімн України та піднімали синьо-жовті прапори. Відео, де пані Ганна, загорнута в український стяг, вимагає від міжнародної спільноти рішучіших дій, облетіло низку світових ЗМІ.

Все ж таки викладачка змушена була залишити рідне місто на Запоріжчині і шукати порятунок на Заході України.

Ганна Бут знайшла прихисток на Дубенщині. Ця відважна, сильна та вольова жінка і тут не сидить без діла. Вона плете маскувальні сітки та «кікімори» для військових, продовжує працювати з дітьми та виховувати в них любов до рідної землі.

А ще Ганна Бут непохитно вірить: «Мелітополь – це Україна!». 

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Telegram Channel