Курси НБУ $ 39.59 € 42.26
У столиці Лівії спалахнули військові сутички після 2 років перемирʼя: багато загиблих і поранених

Відзначається переміщення військової техніки.

Фото: Reuters.

У столиці Лівії спалахнули військові сутички після 2 років перемирʼя: багато загиблих і поранених

Конкуруючі угруповання воювали в столиці Лівії в суботу в найжорстокішій сутичці за останні два роки

За повідомленнями очевидців — сили, що пов’язані з адміністрацією, яку підтримує парламент, рушили на місто, щоб спробувати взяти владу. Про це інформує УНН з посиланням на Reuters.

За даними міністерства охорони здоровʼя уряду Тріполі, 12 людей загинуло, 87 отримали поранення. До того ж, під час бойових дій постраждали кілька лікарень і медичних центрів.

Сутички спалахнули вночі, коли одна з основних груп Тріполі напала на базу, яку утримувала інша група.

Під час бойових дій постраждали кілька лікарень і медичних центрів.

Пізніше в суботу вранці бої посилилися, в різних центральних районах було використано стрілецьку зброю, великокаліберні кулемети та міномети. Стовпи чорного диму здіймалися над горизонтом Тріполі, а в повітрі лунала стрілянина та вибухи.

Пізніше повідомили про інтенсивні зіткнення в Джанзурі, на прибережній дорозі на захід від Тріполі та можливому пункті доступу для деяких сил, пов’язаних з Башагха.

Очевидці повідомляють про рух колони із 300 військових автомобілів за 150 км від Тріполі. Цю техніку пов’язують із Башагою, прем'єр-міністром Лівії.

Постійні бої в місті за контроль над урядом, швидше за все, знову занурять Лівію в повномасштабну війну після двох років миру, який призвів до невдалого політичного процесу, спрямованого на проведення національних виборів.

Місія Організації Об'єднаних Націй у Лівії закликала до негайного припинення бойових дій і висловила стурбованість обстрілами цивільних районів.

Читайте також: «путін йде ва-банк, росія подвоює свою армію на весну», – експерт.

Telegram Channel