![Дізналися про запланований обшук: між Нововолинськом та Іваничами викинули гуманітарку (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/z/zu/gnbnmy-5doakngs3p7a62tbttms4i5bxu52czuz.jpg)
Дізналися про запланований обшук: між Нововолинськом та Іваничами викинули гуманітарку (Фото)
У фейсбуці мешканці регіону обговорюють викинуту просто нема гуманітарну допомогу між Нововолинськом та Іваничами
Допис про ситуацію набрав розголосу в мережі. У ньому розповідають про нещодавно звільненого з РВА Сапожнікова та його протеже Андрія Сторонського.
Про це повідомляє Буг.
Допис про те, що викинули «непотрібні» речі нібито після того, як дізналися про запланований обшук на одному зі складів у Нововолинську опублікувала допис спільнота «Я люблю Нововолинськ«.
У дописі зазначається про відкриті кримінальні провадження чрез можливі зловживання з гуманітаркою.
Допис розійшовся мережею. Його перепостили 160 разів та залишили багато коменатарів
«Як виявилось, у рамках кримінального правадження планувався обшук на одному зі складів у Нововолинську. Але як часто буває, про обшук дізналися ті, у кого він планувався. Швидко все цінне зі складу було вивезено в інші місця, а те, що не являло собою особливої матеріальної цінності, просто вивезли вночі і викинули на пустирі… І місць, куди викидали гуманітарку, було не одне… Обсяги того, що зберігалося на складі, були величезними і все вивезти в інші місця було неможливо», – йдеться в дописі.
Допис розійшовся мережею. Його перепостили 160 разів та залишили багато коменатарів. Люди здебільшого не розуміють, лешко кажучи, таких дій, та вимагають правосуддя, а дехто в такій ситуації – ще й жартує.
Читайте також: У місті на Волині вранці відбулись змагання з риболовлі і пляжного волейболу (Фото)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/au/njiau3-0x0-539x828-e27hi6qjlpetb2zcbi4h4l7dg2ofeaug.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/rr/uczij5-0x0-488x371-6nbph6tryek6nitzeyvnvnjqsw34vrr4.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)