Курси НБУ $ 41.10 € 44.63
Спідвеїст-рівнянин здобув друге місце на змаганнях  в Словаччині

Марко Левішин.

Спідвеїст-рівнянин здобув друге місце на змаганнях в Словаччині

Гонщик з Рівного Марко Левішин (на фото зліва) посів друге місце на змаганнях зі спідвею «Золотий шолом». Змагання проводили в Словаччині в місті Жарновіце

За інформацією голови «Клубу вболівальників рівненського спідвею» Сергій Головня, Марко став кращим в класифікації за результатами основної серії заїздів, де стартувало 20 спортсменів. Про це поавідомляє Ого.

Після цього він здобув перемогу й у півфіналі.

У великому фіналі 58-го розіграшу «Золотого шолому», де взяли участь шість спортсменів, Марко Левішин другим перетнув фінішну лінію. А перше місце посів поляк Роберт Хмель. Третім до фінішу дійшов відомий рівненським фанатам спідвею Даніель Єлєнєвскі, теж з Польщі.

Марко Левішин став другим в історії турніру спортсменом з України, що зумів піднятися на п'єдестал пошани. Перед цим, у 1995-му році, Володимир Колодій старший виборов «Золотого шолома».