Курси НБУ $ 41.45 € 48.44
Волинський прикордонник виборов «золото» на турнірі з настільного тенісу

Знай наших!

Фото: Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Волинський прикордонник виборов «золото» на турнірі з настільного тенісу

Тенісом чоловік захоплюється понад 40 років

Василь Салівончик здобув золото на «Кубку Анатолія Строкатова» у Львові

Про це повідомили на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Днями у Львові відбувся 13-й за ліком щорічний турнір з настільного тенісу «Кубок Анатолія Строкатова». В окремій категорії за призи боролись військовослужбовці та учасників бойових дій. 

Офіцер Волинського прикордонного загону Василь Салівончик посів перше місце з тенісу серед військовослужбовців та учасників бойових дій. Змагання відбулися в рамках міжнародного турніру з настільного тенісу «Кубок Анатолія Строкатова«, який минулого тижня провели у Львові.

Усього впродовж турніру Василь зіграв дев'ять складних ігор. Не дивлячись на те, що суперники у нього були досить сильні, він все ж таки виявився спритнішим, і «золото» опинилося в його руках.

Усього впродовж турніру Василь зіграв дев'ять складних ігор. Не дивлячись на те, що суперники у нього були досить сильні, він все ж таки виявився спритнішим, і «золото» опинилося в його руках.

«Для мене настільний теніс це хобі, яким захоплююся уже більш як 40 років. За цей час брав участь у різноманітних турнірах. Звісно ж завжди викладаюся на повну. Однак для мене головне не перемога, а задоволення від гри. Крім того, цей вид спорту допомагає підтримувати фізичну форму і поліпшує реакцію та увагу» - зізнається прикордонник.

 

 Читайте також: На Волині рятувальники дістали з глибокого колодязя... собаку (Фото)

Реклама Google

Telegram Channel