Російські військові тікають пішки із Балаклії після її звільнення.
«Половина потрапила в полон». Окупант розповів, як загарбники тікали із Балаклії
При чому загарбник наголосив, що окупантам довелося рятуватися пішки
Російський окупант розповів дружині про те, що під Балаклією, яку деокупували ЗСУ, 202-й полк ЗС РФ втік у тимчасово окупований Луганськ, а половина потрапила в полон.
Про це йдеться у новому перехопленні Головного управління розвідки Міноборони, йдеться на сайті nv.ua.
При чому загарбник наголосив, що окупантам довелося рятуватися пішки.
«На валізах сидимо. Будемо відступати, напевно, тікати. Пішки підемо. Ті в Балаклії пішки відступали до Луганська, йшли своїм ходом. Хто тебе повезе ще? Тут усі побіжать», — скаржиться військовий.
«На валізах сидимо. Будемо відступати, напевно, тікати. Пішки підемо. Ті в Балаклії пішки відступали до Луганська, йшли своїм ходом. Хто тебе повезе ще? Тут усі побіжать», — скаржиться військовий.
Також він розповів про погане забезпечення. Зокрема, окупант сказав, що особовому складу видали каски 40-х років минулого століття, а про бронежилети не може бути й мови.
«Нічого у нас немає. При чому тут бронежилети взагалі? Сидимо зі сталевими касками 45-х років. Це ганьба. Ніхто нічого не сказав (куди тікати, — ред.) сказали на блокпост, а звідти всі підуть кудись», — заявив загарбник.
Читайте також: «ЗСУ повністю звільнили від окупантів Балаклію: над містом - український прапор (Відео)»