
На сьогодні «погодні» фахівці передбачають «часом дощ».
Волинські синоптики прогнозують, що дощу завтра не буде
За даними синоптиків, невелике потепління очікується в середині цього тижня
В Україні найближчими днями очікується невелике потепління, проте подекуди температура підвищиться до літніх +28 градусів.
За даними Укргідрометцентру, із середини тижня напрямок вітру зміниться на південно-західний і до нас надійде дещо тепліша повітряна маса, проте щільні сірі хмари завадять інтенсивному прогріву приземного шару повітря.
За даними Укргідрометцентру, із середини тижня напрямок вітру зміниться на південно-західний і до нас надійде дещо тепліша повітряна маса, проте щільні сірі хмари завадять інтенсивному прогріву приземного шару повітря.
Між тим, Волинський гідрометцентр передає на найближчі дні таку погоду:
- 14 вересня
- Мінлива хмарність. Без опадів. Вітер південно-західний, 7-12 м/с.
- Температура
- вночі 10-15°,
- вдень 15-20°.
- 15 вересня
- Мінлива хмарність. Місцями невеликий дощ. Вітер західний, 7-12 м/с.
- Температура
- вночі 10-15°,
- вдень 13-18°.
Проте, за даними синоптика Ігоря Кібальчича, на півдні України та у Криму температура підвищиться майже до літніх показників. За його прогнозом, 15 вересня активний циклон із Центральної Європи стане причиною дощів вночі у західних та північних областях, вдень у центральних, південних та східних регіонах. Вдень у четвер повітря прогріється до +15...+21°С, а у південній частині та Криму буде +23...+28 °С.
У п'ятницю, 16 вересня, над Україною переважатиме поле зниженого атмосферного тиску. Пройдуть дощі, подекуди помірні.
«Температура повітря вночі коливатиметься в межах +9…+14 °С, на півдні до +16 °С; вдень +15…+21 °С, у південній частині та Криму +22…+27 °С», - спрогнозував фахівець.
Нагадаємо, найближчого тижня синоптична обстановка в Україні характеризуватиметься динамічністю та мінливим характером погоди. За прогнозами, температура повітря такж зазнаватиме коливань, але в середньому виявиться близькою до кліматичної норми, на півдні навіть вище за норму на 2-4 градуси.
Читайте також: «На Рівненщині згоріла дерев’яна хата (Фото)»
