Поліцейські вкотре закликають учасників дорожнього руху неухильно дотримуватися ПДР.
За 20 метрів від пішохідного переходу 36-річний рівнянин потрапив під колеса машини (Фото)
Постраждалий був одягнений в чорний одяг
Проігнорувавши пішохідний перехід, рівнянин опинився на лікарняному ліжку.
Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участі пішохода та легкового авто на вулиці Генерала Безручка обласного центру надійшло до поліції вчора, четвертого жовтня, о 20:10.
Порушник у темну пору доби, в одязі чорного кольору, без світлоповертальних елементів, перетинав проїзну частину поза межами регульованого пішохідного переходу, що знаходився неподалік.
Слідчо-оперативна група Рівненського РУП на місці події встановила, що 43-річна жителька Рівненського району, водійка автомобіля «Fiat Panda», допустила наїзд на 36-річного пішохода. Попередньо відомо, що він у темну пору доби, в одязі чорного кольору, без світлоповертальних елементів, перетинав проїзну частину поза межами регульованого пішохідного переходу, що знаходився неподалік — близько 20 метрів.
Потерпілого чоловіка, жителя обласного центру, із закритою черепно-мозковою травмою та переломом гомілки госпіталізували до лікарні.
Водійка за результатами огляду на алкотестері була твереза.
У рамках досудового розслідування, розпочатого за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху за частиною 1 статті 286 КК України, автомобіль поміщено на спецмайданчик.
Останні новини:
- Людей закопували живцем: на Харківщині виявили катівню окупантів з доказами тортур (Фото, відео).
- 4 вертольоти з 200 окупантами полетіли на концерт до кобзона: свіжі втрати ворога станом на 5 жовтня.
- Знову трагічна новина: під час обстрілу загинув воїн з Горохівщини (Фото).
- Маленька донька не дочекалася тата з війни: на Волині навколішки зустрічали полеглого воїна (Фото).
Усі новини російсько-української війни – тут.
