Знову поразка: від такої гри київського «Динамо» легко можна імпотентом стати

Час сказати Луческу: «Па-па», бо ходіння по муках триватиме.

Фото із сайту uefa.com.

Не кращі справи і в «Дніпра-1»...

Ліга Європи-2023. Група В. 3-ий тур. «Ренн» (Франція) – «Динамо» (Україна) – 2:1 (1:0 – Терр'є, 23 хв.; 1:1 – Циганков, 33; 2:1 – Дуе, 89).

Найяскравіший момент матчу – це коли Сергій Сидорчук не стримував емоцій і кричав, м’яко кажучи – «кричав», на своїх захисників...

Дивитися на таку гру «Динамо», то можна імпотентом стати. Добре, що Віктор Циганков ще не забув, що треба бити по воротах. Іноді навіть двічі поспіль, щоб нарешті забити. Але не довго «наша нічийна пісенька звучала»: на 89-ій хвилині французи дотиснули безвольну команду Мірчі Луческу.

Не довго «наша нічийна пісенька звучала»: на 89-ій хвилині французи дотиснули безвольну команду Мірчі Луческу.

Як відомо, у першому турі «Динамо» зазнало поразки від турецького «Фенербахче» – 1:2, а потім програло кіпрському клубу АЕК «Ларнака» – 0:1. І ось третя поспіль поразка – 1:2 від французького «Ренна». У першому турі «Динамо» зазнало поразки від турецького «Фенербахче» – 1:2, а потім програло кіпрському клубу АЕК «Ларнака» – 0:1. І ось третя поспіль поразка – 1:2 від французького «Ренна».

Огляд матчу – тут.

Результат іншого матчу групи В: «Фенербахче» (Туреччина) – АЕК «Ларнака» (Кіпр) – 2:0.

Турнірна таблиця групи В:

Команда І В Н П З:П О
1. «Фенербахче» (Туреччина) 3 2 1 0 6:3 7
2. «Ренн» (Франція) 3 2 1 0 6:4 7
3. АЕК «Ларнака» (Кіпр) 3 1 0 2 2:4 3
4. «Динамо» (Україна) 3 0 0 3 2:5 0

Ліга конференцій УЄФА-2023. Груповий етап. Група E. 3-й тур. «Дніпро-1» (Україна) – «Вадуц» (Ліхтенштейн) – 2:2 (1:0 – Довбик, 5 хв.; 1:1 – Фер, 26; 1:2 – Гассер, 47; 2:2 – Піхальонок, 78). Стадіон: «Кошицька футбольна арена» (Кошице, Словаччина).

За крок від ганьбущої ганьби було і «Дніпро-1», якому довелося рятувати нічию у протистоянні з представником європейського карлика. Хоча в останні 10 хвилин українці затиснули ліхтенштейців у їхньому карному майданчику і навіть могли на останніх секундах вирвати перемогу. Могли, але ж треба з лінії воріт бити м’яч у сітку воріт, а не в поле...

Результат іншого матчу групи Е: АЗ «Алкмар» (Нідерланди) – ФК «Аполлон Лімасол» (Кіпр) – 3:2.