Курси НБУ $ 39.40 € 42.34
Волинські скороходи привезли аж 5 нагород з чемпіонату України: хто відзначився

Молодці!

У сезоні 2022 року — це єдиний чемпіонат із цього виду легкої атлетики

На чемпіонаті України зі спортивної ходьби серед дорослих та спортсменів різних вікових груп, що відбувся 15 жовтня, волиняни здобули три золоті нагороди, срібну та бронзову, – повідомляють в обласному управлінні молоді та спорту, передає Суспільне Луцьк.

Змагання відбулися в Івано-Франківську. Участь у них взяла сотня легкоатлетів. Загалом розігрувалося 14 комплектів нагород серед спортсменів з Франківщини, Сумщини, Львівщини, Волині, Дніпропетровської та Харківської областей.

На дистанції 35 кілометрів серед чоловіків у розряді молодь перше місце посів волинянин Ярослав Лукашик. На дистанції 20 кілометрів «золото» здобув Віктор Шумік. Також першість серед юніорок на дистанції 10 км у волинянки Валерії Шоломіцької.

У списку переможців – Ярослав Лукашик, Віктор Шумік. Також першість серед юніорок на дистанції 10 км у волинянки Валерії Шоломіцької. Медалі також у Тараса Корецького та Дмитра Медведюка.

На дистанції 20 км, чоловіки молодь U-23: друга та третя сходинка у волинян – Тараса Корецького та Дмитра Медведюка.