Курси НБУ $ 40.44 € 43.53
Відоме ім’я «благодійниці», яку викрили у Луцьку на незаконному переправлянні ухилянтів за кордон

Фото: Офіс Генерального прокурора.

Відоме ім’я «благодійниці», яку викрили у Луцьку на незаконному переправлянні ухилянтів за кордон

В обласному центрі Волині викрили схему незаконного переправляння військовозобов'язаних через кордон

 Очільниця благодійного фонду у Луцьку разом із спільником пропонували чоловікам призовного віку включити їх до системи «Шлях».

Як повідомляє Інформаційне агентство ВолиньPost, йдеться про керівницю благодійного фонду «Допоможемо разом Україні» Наталію Кушнір.

За інформацією слідства, військовозобов’язані могли виїхати за кордон під виглядом водіїв, які займаються перевезенням гумдопомоги або вантажів для потреб ЗСУ. Вартість такої «послуги» для осіб, які планували тимчасово виїхати за кордон, становила 3 тис доларів США, а для бажаючих виїхати без повернення в Україну – 4 тис доларів США.

Наразі вирішують питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Правоохоронці затримали керівницю благодійного фонду та посередника під час чергової передачі коштів – 2 тис доларів США. Під час обшуків вилучили бланки заяв від «водіїв» з копіями документів, списки осіб із зазначенням суми сплачених коштів, документи щодо гуманітарних вантажів, мобільні телефони, а також значні суми коштів у різній валюті.

Наразі вирішують питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Нагадаємо, керівниця благодійного фонду в Луцьку організувала незаконне переправлення чоловіків через кордон. Вони пропонували чоловікам виїжджати під виглядом водіїв для перевезення гумдопомоги або вантажів для потреб ЗСУ

Реклама Google

Telegram Channel