
Триває слідство.
На Волині п’яна підприємиця на «Пежо» влаштувала ДТП, а на суді заявила, що це подруга (Фото)
Знайома підозрюваної підтвердила її слова
На Волині п’яна підприємиця на «Пежо» врізалася у відбійник, а на суді сказала, що ДТП вчинила її подруга, яка на той момент перебувала за кермом. Хоча подруга підтвердила слова підприємиці, суд вирішив, що остання хоче уникнути відповідальності та все ж оштрафував її на 17 тисяч гривень.
Як ідеться у постанові Ківерцівського районного суду, правопорушення трапилося 4 вересня на автодорозі Н-22. Водійка «Пежо» 208, будучи п’яною, не впоралася з керуванням та врізалася в дорожнє огородження, яке розділяє смуги для руху, передає volynnews.com.
Жінка розуміла, що керувати авто не зможе, тому попросила свою знайому відвезти її.
Проте на суді водійка, яка є приватним підприємцем, свою вину заперечила. Вона розповіла, що гостювала у знайомих в селі Ботин та вживала там спиртні напої. Жінка розуміла, що керувати авто не зможе, тому попросила свою знайому відвезти її. З її слів, за кермом насправді перебувала її подруга, з невідомих їй причин остання не впоралась з керуваннямаг та врізалася в огорожу. Після ДТП зупинився водій попутного автомобіля і викликав поліцію. Її подруга боялася зізнатися чоловіку, що скоїла ДТП, тому протоколи склали відносно неї. На наступний день вона оплатила штраф за постановою про притягнення її до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 126 КупАП. Водночас жінка наголосила, що працівники поліції на неї тиснули, вона розгубилась. Наразі подруга уже зізналась чоловіку, і саме він здійснює ремонт її автомобіля. Подруга підприємиці підтвердила її слова, сказавши, що за кермом дійсно перебувала вона. Як сталась ДТП, жінка не розуміє. Вона побоялася зізнатися чоловіку про те, що вчинила ДТП, тому попросила власницю авто взяти вину на себе.
Водночас патрульні відзначили, що коли вони під`їхали до місця ДТП, саме власниця авто ствердила, що вона була за кермом. Усе реєструвалось на відео бодікамер. Потім жінки почали говорити інше, однак патрульними це взято до уваги вже не було.
Тож суд не взяв до уваги показання жінок та розцінив їх як такі, що спрямовані на уникнення відповідальності власниці «Пежо». На думку суду, їхні слова спростовуються послідовними та ґрунтовними показами патрульних та суперечать відеозаписам з бодікамери.У підсумку суд визнав винною у вчиненні правопорушень, передбачених ст. 124, 130 ч. 1, ст. 139 КУпАП, саме підприємицю, оштрафувавши її на 17 тисяч гривень та на рік позбавивши водійського посвідчення.


Останні новини:
- Двоє дітей не дочекалася тата з війни: на Волині попрощалися з воїном, який помер від тяжких поранень.
- На Херсонщині звільнили село, де живуть рідні бійця «волинської» бригади.
- 75-річна волинянка понад рік не отримує належної їй пенсії і обіцяє написати путіну.
- Лучанка застрягла на балконі і не могла потрапити у квартиру.
- ЗСУ ліквідували вже понад 80 тисяч окупантів: свіжі втрати ворога станом на 12 листопада.
Усі новини російсько-української війни – тут.
