
Всіх поборимо!
«Наступ з боку Білорусі може розпочатися з 15 грудня, туди планують перекинути до 90 тисяч солдатів», – Сазонов
Водночас боєць наголосив, що ЗСУ готові до цього
Наступ з боку Білорусі на Україну може розпочатися приблизно 15 грудня. До того часу Росія збирається перекинути в РБ до 90 тисяч своїх солдатів.
Про це повідомив боєць Збройних сил України і відомий блогер Кирило Сазонов у Facebook, передає obozrevatel.com. За його словами, підготовка до нападу йде, РФ перекидає в Білорусь техніку та особовий склад, причім не лише з Росії, а й із Херсонського та Запорізького напрямків.
«Із завтрашнього дня (15 листопада) до 5 грудня до Білорусі мають перекинути до 90 тисяч бійців. Таємно, в об'їзд міст, як завгодно. Але зробити це зовсім потай неможливо, я думаю. І підпілля у РБ, яке щільно працює з нашою розвідкою, швидко все це висвітить. Усього розраховують зібрати, як і планували, близько 150 тисяч особового складу», – написав Сазонов.
З 15 грудня можуть поперти до нас. Наші аналітики припускають, що трохи згодом. З огляду на любов сусідів псувати свята – на Католицьке Різдво чи Новий Рік. Подивимося.
Проте він зазначив, що регулярних військ там буде 60 тисяч, а всі інші – російські мобілізовані та білоруська армія. Остання, за словами Сазонова, за досвідом та підготовкою рівняється з тими ж мобілізованими РФ.
Український військовий також назвав приблизну дату нападу з боку Білорусі.
«До 5 грудня заведуть основну масу, постійно їх тримати під дахами та годувати – те ще навантаження на інфраструктуру. Доукомплектування, формування та поточні питання – максимум 10 днів. Це теж із їхньої програми. Тож з 15 грудня можуть поперти до нас. Наші аналітики припускають, що трохи згодом. З огляду на любов сусідів псувати свята – на Католицьке Різдво чи Новий Рік. Подивимося», – написав він.
Водночас Сазонов наголошує, що Українські захисники готові до цього. Мало того, чекають з нетерпінням. А от в Білорусі дуже нервують з цього приводу.
«До питання нашої готовності. Друзі, якщо наша розвідка дозволяє мені це публікувати, а я щоразу питаю дозвіл, розумієте рівень поінформованості Генштабу? Усі чудово все знають. Всі готові. Деякі військові нявкають від нетерпіння. Не дарма їх котиками називають. Ну а в Мінську дуже нервують. Побоюються, що наші відіб'ють їхній наступ і поженуть не до кордонів України, а далі», – зазначив Сазонов.
Останні новини:
- У Рівному повідомили про замінування ТРЦ.
- Генасамблея ООН ухвалила резолюцію щодо репарацій Україні від росії.
- На росії - «бавовна»: чорні клуби диму підіймаються над Бєлгородською областю.
- Дівчина з Рівненщини разом із сестрою пройшлa відбір на «Голос країни».
- З фермерського господарства на Волині через суд стягнули 16 мільйонів гривень.
- Смертельна аварія: на Горохівщині юний мотоцикліст позбавив життя людину.
- Рятувальником вдалося врятувати будинок мешканки Луцького району. Господиня – в лікарні.
Усі новини російсько-української війни – тут.
