Курси НБУ $ 41.69 € 47.86
На Волині померла відома викладачка та режисерка (Фото)

Вічна пам'ять.

Фото nsju.org.

На Волині померла відома викладачка та режисерка (Фото)

Не стало Марії Іванівної Лукач

Про це повідомила її учениця Тетяна Ціхоцька.

З 1969 року Марія Лукач була викладачкою сольфеджіо та музичної літератури в Луцькій музичній школі № 1 імені Фридерика Шопена.

«Пішла у засвіти моя дорога вчителька, колега, подруга, натхненниця – Марія Іванівна Лукач. Це вона, назавжди прищепила мені любов до музики.

Досі чую її голос – слова привітання в мій день народження. Ми, як завжди, традиційно обмінялись люб’язностями – я сказала як її люблю і шаную, скучила і чекаю зустрічі... як ми вміли з нею сміятись. Спочивайте у Бозі, дорога моя Маріванночка. Вічна пам’ять і вічний спокій. Глибокі співчуття рідним», – йдеться у повідомленні.

Довідково: Марія Іванівна Лукач народилася 1 лютого 1948 року в Луцьку. У 1972 році закінчила Луцьке державне музичне училище за спеціальністю «Музично-теоретичні дисципліни та загальне фортепіано». З 1969 року – викладач сольфеджіо та музичної літератури в Луцькій музичній школі № 1 імені Фридерика Шопена. На регентському відділенні Волинської православної богословської академії викладала з 1996 року сольфеджіо і читку хорових партитур, була керівником семінарського хору. На початку 2020 року залишила викладання у ВПБА.

Останні нвини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Реклама Google

Telegram Channel