Курси НБУ $ 38.16 € 41.26
Влада росії готується запровадити військовий стан і закрити кордони для чоловіків - Рєзніков

Рєзніков звернувся до росіян із терміновим повідомленням.

Фото: Кореспондент.

Влада росії готується запровадити військовий стан і закрити кордони для чоловіків - Рєзніков

Глава Міноборони України заявив, що на початку січня у РФ закриють кордони та оголосять військовий стан. Чоловіки мають останній шанс уникнути відправки на фронт

Міністр оборони України Олексій Рєзніков у п'ятницю, 30 грудня, звернувся до росіян із попередженням. Він зазначив, що на початку січня влада РФ готується запровадити військовий стан і закрити кордони для чоловіківm повідомляє Кореспондент.

Рєзніков попередив росіян, що у них залишилося близько тижня, щоб уникнути мобілізації.

Рєзніков попередив росіян, що у них залишилося близько тижня, щоб уникнути мобілізації

«Хочу звернутися до російських військовозобов'язаних. Насамперед це стосується жителів великих міст. Я точно знаю, що у вас залишився приблизно один тиждень, щоб зробити хоч якийсь вибір. На початку січня російська влада закриє кордони для чоловіків, потім оголосять військовий стан», - сказав він.

Рєзніков додав, що після введення воєнного стану в Росії розпочнуть чергову хвилю мобілізації. Також кордони для чоловіків призовного віку будуть закриті у Білорусі.

«Я не закликаю вас вірити мені на слово, я хочу, щоб ви поставили собі лише одне запитання і чесно на нього відповіли: коли ви поїдете на війну, де можете загинути або стати калікою на все життя, за що конкретно ви воюватимете? Особисто ви», - зазначив він.

Рєзніков також розповів про втрати, які зазнала Росія з початку війни та про відповідальність, яка чекає на військових злочинців.

Читайте також: «Ситуація на фронті на ранок 31 грудня - Генштаб ЗСУ».

Telegram Channel