![Волинський музей отримав залишки російської техніки з-під Вугледару](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/f/5v/sbmeiu-bb6acuqz3khtjyln25xk2yrpwmbzi5vf.jpg)
Експонати будуть зберігатися у фондах музею для використання у подальших експозиціях.
Волинський музей отримав залишки російської техніки з-під Вугледару
Музейний фонд Нововолинського історичного музею поповнився воєнними експонатами, привезених з-під Вугледару Донецької області
Про це повідомили на Facebook-сторінці історичного музею.
Нові експонати – це розбитий російський безпілотник і металеве крісло від ворожого зенітного танка.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/l/xc/dr3obb-0x-1-952x535-mpiza6yliwo6s6aj256fl5fhrhfikxcl.jpg)
«Наші славні герої ЗСУ й надалі трощать московську орду під Вугледаром. Свідченням цього є залишки російського безпілотника ZALA 421-16Е2 та металеве крісло від російської зенітної установки (все, що від неї лишилося). Відтепер залишки ворожої техніки свідчитимуть про героїчний супротив українського народу», – сказано в дописі.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/3/xo/el7cv6-0x-1-1037x996-6wpqq4pwmjcwvbduzaiywefthwvecxo3.jpg)
Як повідомляє Суспільне, об'єкти для музею з власної ініціативи привіз капелан Служби військових капеланів церкви «Скинія» Павло Гаврилюк із Нововолинська, котрий займається волонтерством з 2014 року. До цього волонтер привозив й інші речі, пов'язані з повномасштабною війною, зокрема з Донеччини, Херсонщини та Миколаївщини.
Нині ці та раніше привезені експонати будуть зберігатися у фондах музею для використання у подальших експозиціях.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)