Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
В Італії затримали невловимого боса мафії «Коза Ностра»

Все одно не сховався.

Фото: ВВС.

В Італії затримали невловимого боса мафії «Коза Ностра»

Він ховався від правосуддя протягом трьох десятиліть

Мессіну Денаро затримали у приватній клініці в столиці Сицилії Палермо, де він проходив лікування. Вважають, що він є босом сумнозвісної сицилійської мафії «Коза Ностра», повідомляє ВВС.

Італійські ЗМІ повідомили, що його заарештували карабінери близько 10:00 ранку за місцевим часом (11:00 за Києвом) і доставили в секретне місце. За повідомленням, в арешті брали участь понад 100 військовослужбовців.

Мессіну Денаро заочно засудили до довічного ув'язнення за численні вбивства - зокрема, вбивство в 1992 році антимафіозних прокурорів Джованні Фальконе та Паоло Борселліно, смертоносні вибухи 1993 року в Мілані, Флоренції та Римі, а також викрадення, тортури та вбивство 11-річного сина мафіозі, який став державним свідком.

Мессіну Денаро затримали у приватній клініці в столиці Сицилії Палермо, де він проходив лікування.

Бос мафії також керував рекетом, незаконним захороненням відходів, відмиванням грошей і торгівлею наркотиками для потужного організованого злочинного синдикату «Коза Ностра».

Повідомляють, що він був протеже Тото Ріїни, голови клану Корлеоне, якого заарештували в 1993 році після 23 років переховування.

Хоча Мессіна Денаро переховувався з 1993 року, вважалося, що він продовжував віддавати накази своїм підлеглим з різних секретних місць.

Прем'єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні подякувала збройним силам за роботу із затримання «найважливішого члена мафіозного злочинного угруповання».

«Це велика перемога для держави», - заявила вона.

Читайте також: В СБУ назвали імена військових рф, які причетні до удару по будинку в Дніпрі.

Telegram Channel