![Як володимирчани пірнали у воду](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/f/zm/w2xzqi-oik3rnvetrmcli7lwkubvehhckoltzmf.jpeg)
Не злякала людей і дощова погода та відсутність морозів.
Як володимирчани пірнали у воду
19-го січня християни східного обряду традиційно на Водохреще пірнали у воду. Людей не спинила злива та відсутність рятувального пункту, який встановлювали у цей день на дитячому пляжі річки Луга у Володимирі
Більшість людей, які прийшли «очиститися» вірять, що вода у цей день змиває гріхи та має цілющі властивості. І хоч церква та історики спростовують, що це є способом змити гріхи та давньою українською традицією, охочих пірнути в холодну воду було чимало, розповідає Буг.
Серед них були як молоді хлопці та дівчата, чоловіки та жінки, так і люди старшого віку. Більшість із них пірнали на Водохреще не вперше і вже мають багаторічний досвід.
Серед них були як молоді хлопці та дівчата, чоловіки та жінки, так і люди старшого віку. Більшість із них пірнали на Водохреще не вперше і вже мають багаторічний досвід.
До слова, цього року на дитячому пляжі річки Луга не проходили святкові організовані заходи освячування води, також не встановлювали і рятувального пункту, куди люди могли б зайти зігрітися ти випити теплого чаю.
Не злякала людей і дощова погода та відсутність морозів. Хоча більшість відважних пірнальників зізналися, що за мінусової температури купатися краще та відчуття «тепліші», ніж у «сиру погоду».
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/bc/jjh367-0x0-1024x576-saqk4ncx66n5kvldd2cxasuok6ulqbce.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/wz/g25gcu-0x0-1024x576-ao3f2m3mbwx5lrxncig5lm7vowf52wzt.jpeg)
Читайте також: «Сьогодні Іван Предтеча забрав усі свята на плечі: що не можна робити».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)