![Народну депутатку України обрано Віце-Президенткою ПАРЄ](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/t/cc/oeajon-mtxjzadi4hdzlgl772mttbu37ker6cct.jpg)
Олена Хоменко.
Народну депутатку України обрано Віце-Президенткою ПАРЄ
Представниця Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олена Хоменко увійде до складу БЮРО Асамблеї Ради Європи
Про це повідомила голова Постійної делегації Верховної Ради України у ПАРЄ Марія Мезенцева, передає УНН.
«Вітаємо Олену Хоменко, яку було обрано Віце-Президенткою ПАРЄ, 18 колег разом з Оленою були затверджені щойно. Олена увійде до складу БЮРО Асамблеї, яка формує порядок денний і впливає на багато рішень. Також вона буде очолювати засідання самого ПАРЄ в найближчий час», – написала Мезенцева.
Олена увійде до складу БЮРО Асамблеї, яка формує порядок денний і впливає на багато рішень.
Хоменко народилася 7 грудня 1975 року у Бішкеку, Киргизстан. Закінчила економічний факультет Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана за спеціальністю «маркетинговий менеджмент». Отримала диплом з маркетингу Чартерного Інституту Маркетингу (Chartered Institute of Marketing, UK).
Нагадаємо, у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) стартувала зимова сесія, буде проведено дебати щодо юридичних та пов’язаних з правами людини аспектів російської агресії проти України.
Читайте також: В Україну повертаються морози: прогноз погоди на тиждень.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)