Курси НБУ $ 39.57 € 42.16
Сьогодні на Волині вимикатимуть світло: графік на 26 січня

Майте на увазі.

Фото: portal.lviv.ua.

Сьогодні на Волині вимикатимуть світло: графік на 26 січня

Величина доведеного НЕК «Укренерго» добового ліміту на Волинь у четвер у середньому така ж, як і в середу, становить лише 47% від необхідної для повноцінного електрозабезпечення області

У зв'язку із критично низьким рівнем доведеного на область ліміту «Волиньобленерго» змушене збільшити тривалість перерв в електропостачанні, повідомляє прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго».

Ліміт для кожної області визначає НЕК «Укренерго» у випадку, коли споживання є більшим, ніж можливості виробляти та доставляти електроенергію та зважаючи на загальну ситуацію в енергосистемі України.

Величина доведеного НЕК «Укренерго» добового ліміту на Волинь в четвер у середньому становить лише 47% від необхідної для повноцінного електрозабезпечення області.

Звертають увагу волинян, що час початку відключення відповідно до графіка може здійснюватись на годину раніше від заявленого у зв’язку із високою імовірністю перевищення доведеного ліміту потужності, що не допускається.

У разі перевищення доведеного на область ліміту НЕК «Укренерго» можуть бути застосовані графіки аварійних вимкнень.

Актуальна інформація про час початку та закінчення перерви електропостачання у режимі реального часу із зазначенням назв населених пунктів, вулиць, будинків, корпусів тощо та назв перерв (планова, аварійна, застосування графіків обмеження споживачів) за посиланням.

Енергетики пишуть, що інформація у даному розділі актуалізується кожні 30 хвилин.

Енергетики пишуть, що інформація у даному розділі актуалізується кожні 30 хвилин. Звертаються до підприємств Волині та волинян з проханням за можливості самостійно зменшити власне споживання електроенергії у цей день та підтримати роботу енергосистеми України.

Графіки за посиланням

Читайте також: «В Yasno закликали «за будь-яких умов» економити електроенергію»

Telegram Channel