Курси НБУ $ 39.59 € 42.26
Сьогодні на Волині вимикатимуть світло: графік на 27 січня

Майте на увазі.

Фото: portal.lviv.ua.

Сьогодні на Волині вимикатимуть світло: графік на 27 січня

Величина доведеного НЕК «Укренерго» добового ліміту на Волинь в п'ятницю у середньому становить лише 48% від необхідної для повноцінного електрозабезпечення області

У зв'язку із критично низьким рівнем доведеного на область ліміту «Волиньобленерго» змушене збільшити тривалість перерв в електропостачанні, повідомляє прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго».

Ліміт для кожної області визначає НЕК «Укренерго» у випадку, коли споживання є більшим, ніж можливості виробляти та доставляти електроенергію, та зважаючи на загальну ситуацію в енергосистемі України.

Ознайомитись із графіками відключень можна, натиснувши на це ПОСИЛАННЯ та обравши свій район електромереж.

«Волиньобленерго» змушене збільшити тривалість перерв в електропостачанні.

Час початку відключення згідно графіку може здійснюватись на годину раніше від заявленого у зв'язку із високою імовірністю перевищення доведеного ліміту потужності, що не допускається.

У разі перевищення доведеного на область ліміту НЕК «Укренерго» можуть бути застосовані графіки аварійних вимкнень.

Актуальна інформація про час початку та закінчення перерви електропостачання у режимі реального часу із зазначенням назв населених пунктів, вулиць, будинків, корпусів тощо та назв перерв (планова, аварійна, застосування графіків обмеження споживачів) за посиланням. Інформація у даному розділі актуалізується кожні 30 хвилин.

«Звертаємось до підприємств Волині та волинян по можливості самостійно зменшити власне споживання електроенергії у цей день та підтримати роботу енергосистеми України.

Слідкуйте за оновленнями - уся актуальна та доступна інформація оперативно публікується на офіційному веб-сайті компанії та фейсбук», - наголошують у компанії.

Читайте також: Ситуація з відключеннями світла в Україні може погіршитися.

Telegram Channel