На Волині в авто рівнян знайшли понад 100 кілограм бурштину
Порушників оштрафували
Двох чоловіків, які перевозили 11 пакетів з бурштином, затримали на блокпості у Маневичах 18 вересня минулого року. Як встановило слідство, дорогоцінний камінь вони придбали того ж дня неподалік Любешова. В кого саме вони купили бурштин, слідчі так і не встановили.
Про це пише zaxid.net.
Правоохоронці виявили 11 поліетиленових пакетів з бурштином-сирцем.
Після цього чоловіки перевезли товар у Маневичі, де автомобіль зупинили на блокпості. Тоді ж під час огляду автомобіля правоохоронці виявили 11 поліетиленових пакетів з бурштином-сирцем. Попередньо поліція повідомляла про те, що вага каміння становила понад 70 кг, але у вироку йдеться про понад 108 кг.
Про обвинувачених відомо, що вони обоє мешканці Рівненщини. Один з них уродженець села Кричильськ Сарненського району, а інший – міста Рівне. До цього вони судимостей не мали.
Під час досудового розслідування обоє чоловіків уклали з прокурором угоди про визнання винуватості, у яких погодились на обумовлене сторонами покарання. Судове засідання у цій справі відбулося 25 січня. Суддя Маневицького райсуду Руслан Ониско визнав чоловіків винними у порушенні ч.1 ст. 240-1 ККУ (незаконне зберігання бурштину) та призначив їм по 59,5 тис. грн штрафу.
Як йдеться у вироку Маневицького райсуду, за експертизи бурштину обвинувачені заплатять 6 тис. грн. Крім того, суд постановив конфіскувати в дохід держави весь бурштин та автомобіль «Тойота Камрі», яким порушники його перевозили.
Вирок наразі не набрав законної сили, сторони можуть оскаржити його в апеляційному суді протягом 30 днів.
Останні новини:
- У пожежі на Рівненщині загинув чоловік (Фото).
- Євро впав у ціні: курс валют в Україні на 1 лютого.
- Ситуація на кордоні Волині з білоруссю станом на ранок 1 лютого.