![На Рівненщині викрито екс-працівника РАЕС: виправдовував дії російських загарбників (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/o/sm/ca4flp-nwmzgkjle5hpj6qk5qgh4so4z2j2bsmo.jpg)
На Рівненщині викрито екс-працівника РАЕС: виправдовував дії російських загарбників (Фото)
Як встановили слідчі СБУ регіону, зловмисник неодноразово висловлював підтримку так звані «лнр/днр» та дискредитував військовослужбовців України, які боронять нашу країну від загарбницьких дій рф
Черговим прихильником рашистських звірств став колишній працівник РАЕС, який у забороненій соцмережі публічно глорифікував дії загарбників та поширював антиукраїнські наративи російських пропагандистів, інформується на сайті Рівненської обласної військової адмністрації.
Вказана особа у соцмережах висловлювала своє захоплення діями рамзана кадирова та дмитра медведєва.
Вказана особа у соцмережах висловлювала своє захоплення діями рамзана кадирова та дмитра медведєва.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/q/dj/224mt7-0x0-1280x854-lhd6axann5w2fj6cwhgpellmvjd7edjq.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/2/3z/c6cepb-0x0-853x1280-vv7iemlmickwshfhraf6kqop5w5it3z2.jpg)
У ході проведеного санкціонованого обшуку за місцем проживання прихильника «руського міру» було вилучено комп’ютерну техніку та мобільний телефон, які використовувались для поширення антиукраїнських матеріалів.
Зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.436-2 КК України «Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників».
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/sm/a25vef--1x0-853x1279-nwmzgkjle5hpj6qk5qgh4so4z2j2bsmo.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/d/rh/cdpmnd--1x0-853x1279-uyx5l4gzxsojkaimi5jwlrbo373i2rhd.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/wc/danr62--1x0-750x1224-bt73iakhpjhobuuqaqhvpxsovsxscwcz.jpg)
Заходи із викриття і документування протиправної діяльності проводилися співробітниками УСБУ в Рівненській області за процесуального керівництва Рівненської прокуратури.
Читайте також: «Судитимуть зрадника, який наводив ракети на Рівне»
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)