![Рівненські підприємці роблять незамінну річ для ЗСУ](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/k/ad/imvg2o-oyy6r624v4qj2lnx2o2ycafhc5ghpadk.jpg)
Такий напівпричіп маневрений та зачіпляється на позашляховик або ж бус із фаркопом.
Рівненські підприємці роблять незамінну річ для ЗСУ
І сьогодні їхні напівпричепи не поступаються європейським аналогам.
Напівпричепи для потреб ЗСУ почали виготовляти підприємці на Рівненщини, інформує голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.
Перші два екземпляри, призначені для евакуації несправної техніки в районах ведення бойових дій, вже поїхали на передову.
Спершу підприємці розробили креслення, узгодили їх з військовими, а пізніше взялися за виробництво. І сьогодні ці напівпричепи не поступаються європейським аналогам.
Вони призначені для транспортування автомобілів на передніх колесах. Конструкція має два трапи, по яких заїздить авто, розетки підключення до поворотів, габаритних стоп-сигналів та додаткову розетку.
Вони призначені для транспортування автомобілів на передніх колесах. Конструкція має два трапи, по яких заїздить авто, розетки підключення до поворотів, габаритних стоп-сигналів та додаткову розетку.
Такий напівпричіп маневрений та зачіпляється на позашляховик або ж бус із фаркопом. Допустима вага транспортного засобу, що перевозиться – близько двох тонн. Транспортувати можна автомобілі шириною колісної бази більше 2 метрів.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/eb/uh3dz5-0x0-1200x769-qpyjoybzu2w4m7ic6kisa4vvt2szbebp.jpg)
Для виготовлення одного зразка місцевим майстрам потрібно близько тижня. До того ж напівпричіп розбірний. А його монтаж-демонтаж займає приблизно пів години.
У планах підприємців - встановлення на свої напівпричепи «турелей». Це універсальні стійки для різних видів озброєння.
Хлопці просять не вказувати їхні імена та населений пункт. Попри це вони – приклад свідомих громадян, які на своєму місці роблять все від них залежне для наближення Перемоги. І з такими людьми вона точно не забариться
Читайте також: «ЗСУ допомагають навіть пінгвіни (Відео)»
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)