Курси НБУ $ 39.59 € 42.26
На благодійному вечорі у Струмівці зібрали кошти для спецпризначенців (Фото)

Сьогодні й культурні заходи проводять на благо ЗСУ.

Фото: Підгайцівська ТГ.

На благодійному вечорі у Струмівці зібрали кошти для спецпризначенців (Фото)

За ті гроші придбають автівку

Майже 140 000 грн вдалося назбирати на автомобіль для спецпризначенців ОЗСП «Любарт», які воюють на Донецькому напрямку під час благодійного аукціону, який відбувся 4 лютого у ресторані «Манго», що у селі Струмівка Підгайцівської громади. Про це інформується на сторінці Підгайцівської громади.

Локація була обрана не випадково, адже благодійний вечір  організували власники ресторану – родина Гроголів, аби зібрати кошти на ще одне авто та тепловізор для близької людини, яка служить у лавах спецпризначенців.

Кілька тижнів тому заступник Підгайцівського сільського голови та глава родини Леонід Гроголь вже придбав та передав одне авто військовим «Любарта», однак цього не достатньо для потреб підрозділу, у воєнних умовах транспорт страждає найбільше.

 

 
 
 

  

Аби зібрати необхідну суму, організатори влаштували благодійний аукціон, а також культурну програму з виступами мотиваційних спікерів та артистів, підготували для гостей благодійного вечора безпрограшну лотерею .

Аби зібрати необхідну суму, організатори влаштували благодійний аукціон, а також культурну програму з виступами мотиваційних спікерів та артистів, підготували для гостей благодійного вечора безпрограшну лотерею .

 

 

 

 

 

Ведучою благодійного вечора була Наталка Войтович. Одним із перших лотів, який вона виставила на аукціон став український прапор із підписами спецпризначенців «Любарт». Його днями привезла з Бахмута луцька політикиня Юлія Вусенко. Нещодавно вона повернулася зі своєї крайньої поїздки на Донеччину, тож розповіла про те, як живуть військові «на нулі».

«Російсько-українська війна занулила нас усіх – усі ми зараз на нулі емоцій, нулі безпеки чи розуміння того, яке майбутнє чекає наших дітей. Але коли я була там, на сході, із благодійною місією, – там зовсім інші «нулі». Один із військових розповів мені, що для нього бути «на нулі» – це кожен день прощатися з життям, по-іншому цінувати життя і думати, що залишиться після мене. І я побачила там зовсім інших хлопців – таких достойних, що це надало ще більше стимулу робити все, що я можу, аби полегшити їм наближення Перемоги», – сказала Юлія Вусенко. Стяг луцьких воїнів на аукціоні придбали за 5500 гривень.

 

 Під час благодійного вечора відбувся показ нової колекції піджаків «з українською душею» від Олександри Забіяки, а один із них купили як лот на аукціоні. Та й сама Олександра була активною учасницею торгів та придбала кілька дороговартісних лотів аукціону. Кожен учасник торгів розумів, що кожен лот, який вони придбають, допоможе десь на «нулі» вберегти життя військових, бо мобільність там – передусім.

Читайте також: «У Підгайцівській амбулаторії тепер можна зробити точний аналіз крові (Фото)»

Telegram Channel