![«Їжте хлопці пироги, нехай згинуть вороги!»: волинські господині передали смаколики українським захисникам](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/n/cm/vj5kgd-dbaokbnq2bzdtqrj5tlpqiqk7n2elcmn.jpg)
Кожен працює на своєму фронті.
«Їжте хлопці пироги, нехай згинуть вороги!»: волинські господині передали смаколики українським захисникам
Постійно підтримують наших захисників жителі Рожищенської громади
Сокіл – одне з сіл, де не припиняють волонтерити від часу повномасштабного вторгнення. Щотижня, а то й частіше (при потребі) збирають тут та відправляють допомогу нашим захисникам. Як тільки не підтримують сокілчани своїх земляків-захисників: збирали на авто, на інше військове спорядження, відправляли теплий одяг, а от домашні смаколики для хлопців тут не припиняють виготовляти, йдеться на сайті Рожищенської громади.
Сокільські господині – учасники любительського об’єднання – готували нашим захисникам домашню випічку. А щоб вона була смачнішою, приправляли її піснею.
Днями члени любительського об’єднання «Рукодільниця» (керівник Мельничук О. Б.), що діє при будинку культури - філії с. Сокіл, провели засідання клубу у незвичному форматі - організували благодійну акцію «Їжте хлопці пироги, нехай згинуть вороги!».
Сокільські господині – учасники любительського об’єднання – готували нашим захисникам домашню випічку. А щоб вона була смачнішою, приправляли її піснею.
Читайте також: Ситуація на кордоні Волині з білоруссю станом на ранок 8 лютого.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)