![У Луцьку вшанували воїнів-афганців (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/t/wy/a3rhou-tomaxp4h7hdjdjogdalllhgt5hw6lwyt.jpg)
Присутні поклали квіти до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам.
У Луцьку вшанували воїнів-афганців (Фото)
15 лютого в Україні вшановують учасників бойових дій на територіях інших держав та відзначають 34-ту річницю виведення військ з республіки Афганістан. Ця подія відбулася у далекому 1989-му році
Час віддаляє нас від тих днів, та патріотизм «афганців» вражає і дотепер. Адже у 2014 році тисячі їх відправилися добровольцями на Схід боронити Україну, йдеться на сайті Луцької міськради.
Волинян-афганців, котрі пішли на війну з російським агресором, за статистикою майже півсотні.
Аби віддати їм належне, на меморіальному комплексі «Вічна слава» у Луцьку зібралися громадські активісти, ветерани війни в Афганістані та представники влади. Після хвилини мовчання, слово взяв Григорій Павлович - голова Волинської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану.
Він повідомив, що волинян-афганців, котрі пішли на війну з російським агресором, за статистикою майже півсотні. Це мужні люди, бо вони переймаються не лише майбутнім своїх онуків, а й України. Тому слід гідно оцінити їх самовіддачу та подвиг.
Згодом присутні поклали квіти до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам та прочитали молитву за тих, хто не дожив до наших днів.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/pn/jxyzih-0x0-700x467-ahwedolkf65c3v2ldpyqtvl7xjwo7pni.jpg)
Читайте також: Після Перемоги Малюк із Волині приготує святковий обід.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)