Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
На Рівненщині провели в останню дорогу трьох Героїв

Герої не вмирають!

Фото Pixabay.

На Рівненщині провели в останню дорогу трьох Героїв

Попрощалися з Миколою Дячуком, Святославом Токарчуком і Олександром Гром’яком

У Гощанській громаді попрощалися з загиблим захисником Миколою Дячуком. Йому назавжди залишиться 27 років. Микола був родом із села Синів. Закінчив місцеву середню школу, згодом – Здолбунівський професійний ліцей залізничного транспорту, де здобув професію зварювальника. У жовтні 2022 року Микола став на захист України. Був навідником 3 десантно-штурмового взводу. Загинув військовослужбовець 6 лютого під час виконання бойового завдання в населеному пункті Новомихайлівка Донецької області. У нього залишилися батько, матір та молодша сестра. Поховали Миколу Дячука в рідному селі.

Попрощалися з Миколою Дячуком, Святославом Токарчуком і Олександром Гром’яком.

Жителі Сарненщини провели в останню дорогу загиблого захисника Святослава Токарчука. Він народився у 1994 році у селі Кримне Волинської області. Проживав у селі Немовичі на Сарненщині. На захист Батьківщини став із перших днів повномасштабної війни. Загинув 11 лютого 2023 року у важких боях за Бахмут. У Героя залишились батьки дружина та маленький синочок.

У скорботі – Радивилівська громада. Місцеві жителі попрощалися з загиблим захисником Олександром Гром’яком. Йому назавжди залишиться 45 років. Сержант, старший стрілець механізованого відділення свій останній бій прийняв 11 січня у місті Соледар на Донеччині. Під час ворожого артилерійського обстрілу воїн був смертельно поранений. Провести його в останню дорогу прийшли сотні земляків, військові побратими. Поховали загиблого на кладовищі села Лев’ятин.

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Telegram Channel