Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
«Частина тієї сили, яку готують, щоб зламати ворогу хребет»: Олег Сенцов готується до нових бойових завдань

«Ми не можемо дозволити собі програш. Ми не підведемо тих, хто не побачить цієї весни».

Фото із сторінки Олега Сенцова у Facebook.

«Частина тієї сили, яку готують, щоб зламати ворогу хребет»: Олег Сенцов готується до нових бойових завдань

Колишній політв'язень кремля, український режисер Олег Сенцов, який у складі ЗСУ захищає Україну від російських окупантів, у новому дописі на своїй сторінці у Facebook розповів, що проходить навчання у складі штурмового підрозділу, щоб за «декілька місяців зламати хребет ворогу»

«Останнім часом нічого не пишу. Немає ні часу, ні бажання, ні думок. Армійська служба забирає все. Лютий. Річниця Майдану, початок вторгнення, перший рік широкомасштабки. Не забувати заради чого все почалось, не забувати, тих, хто вже ніколи не побачить весни. Стрічка фейсбуку, яка нагадує суцільний некролог. Бахмут, як головний цвинтар. Відчуття провини, що ти зараз не там. Розуміння, що твій час знову прийде.

Взвод, яким ти керуєш, повинен бути кращим, щоб відпрацювати на максимум, але в штурмових ротах довго не живуть.

Що ти, частина тієї сили, яку готують, щоб зламати ворогу хребта вже за декілька місяців. Що, ті, хто зараз в окопах, дають час твоїм хлопцям на підготовку. Що взвод, яким ти керуєш, повинен бути кращим, щоб відпрацювати на максимум, але в штурмових ротах довго не живуть.
Ми обов'язково переможемо, чого б нам це не коштувало. Ми не можемо дозволити собі програш. Ми не підведемо тих, хто не побачить цієї весни», - написав Олег Сенцов. 

Telegram Channel