Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
«Євросолідарність» переконала парламент створити робочу групу, щоб повернути доплати 30 тисяч військовим, – Порошенко на Донбасі

Петро Порошенко привіз на Донеччину допомогу для кількох бригад, які тримають східний фронт.

Фото eurosolidarity.org.

«Євросолідарність» переконала парламент створити робочу групу, щоб повернути доплати 30 тисяч військовим, – Порошенко на Донбасі

Як відомо, політсила зареєструвала законопроєкт 9006, який передбачає збереження доплати у 30 тисяч гривень всім військовим

Верховна Рада України за наполяганням народних депутатів з фракції «Європейська Солідарність» погодилася створити робочу групу щодо повернення доплат у 30 тисяч гривень військовим. Про це під час поїздки у Донецьку область  повідомив Петро Порошенко.

Сьогодні вже досягнута домовленість, що зараз я повертаюся, в понеділок робимо робочу групу і за тиждень ламаємо цю позицію, і 30 тисяч для військовослужбовців повертаємо.

«Ми відстояли, щоб вони повернули 30 тисяч, які вони зняли вже з лютого військовослужбовцям. Вам немає на кому економити? Ви дали 2 мільярда гривень на марафон – бо вони безкоштовно Україну любити не можуть, можуть тільки за гроші. А в солдат забирають», – обурився п’ятий Президент.

«Сьогодні вже досягнута домовленість, що зараз я повертаюся, в понеділок робимо робочу групу і за тиждень ламаємо цю позицію, і 30 тисяч для військовослужбовців повертаємо», – зазначив Порошенко.

Петро Порошенко сьогодні привіз на Донеччину допомогу для кількох бригад, які тримають східний фронт – це вантажівки DAF, мобільні лазні, «Старлінки», тисячі хімічних грілок, автомобільні шини та інше спорядження.

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Джерело: «Європейська Солідарність».
Telegram Channel