Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
Виділять майже 2 мільйони: Луцьк платитиме стипендії 49 спортсменам (Список)

Загальна сума виплат становить 1 881 600 гривень.

Волинь-нова

Виділять майже 2 мільйони: Луцьк платитиме стипендії 49 спортсменам (Список)

Про це інформує міський голова Ігор Поліщук

За його словами, «2022 рік був складним для нас усіх, але ми виплатили стипендії 32 спортсменам, які здобули високі результати за підсумками змагань у 2021 році, на загальну суму 1 228 800 гривень».

«Цьогоріч вирішили збільшити кількість стипендіатів, - зазначив мер. -. Так, 30 стипендій буде виплачено спортсменам з олімпійських видів спорту, 15 стипендій спортсменам з неолімпійських видів спорту, 2 - спортсменам з видів спорту для осіб з інвалідністю, а також додали 2 стипендії спортсменам-учасникам міжнародних змагань паралімпійського стилю «Ігри Нескорених».

Загальна сума виплат становить 1 881 600 гривень.

Загальна сума виплат становить 1 881 600 гривень.

Так, згідно розпорядження міського голови «Про затвердження списків спортсменів, яким призначено стипендії на 2023 рік» стипендії отримають:

Олімпійські види спорту:

1. Алєксєєнко Христина – призерка чемпіонату України з веслування на байдарках і каное.

2. Беломоіна Яна – чемпіонка України з велосипедного спорту.

3. Бурачок Вікторія – призерка чемпіонату України серед юніорів з плавання.

4. Вандюк Юрій – 3 місце на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное.

5. Владичко Максим – призер чемпіонату України з веслування на байдарках і каное.

6. Грабарчук Іван – чемпіон України серед молоді та юніорів, призер чемпіонату України з плавання.

7. Грушецький Владислав – призер чемпіонату України серед юніорів з велосипедного спорту.

8. Даниленко Данило – 12 місце на чемпіонаті Європи, призер чемпіонату України з легкої атлетики.

9. Іосенко Валерія – чемпіонка України серед юніорів з велосипедного спорту.

10. Климець Ірина – 6 місце на чемпіонаті Європи, чемпіонка України з легкої атлетики.

11. Костриця Ерік – переможець кубку України, призер чемпіонату України з легкої атлетики.

12. Кульчицький Кирило – чемпіон України серед юнаків з біатлону.

13. Левченко Уляна – призерка чемпіонату України серед юніорів з велосипедного спорту.

14. Лукашик Ярослав – чемпіон України з легкої атлетики.

15. Микитюк Андрій – призер чемпіонату України з важкої атлетики.

16. Муратов Олександр – призер чемпіонату України з веслування на байдарках і каное.

17. Омелянець Дмитро – призер чемпіонату України з важкої атлетики.

18. Пелих Світлана – призерка чемпіонату України з важкої атлетики.

19. Рибалко Всеволод – призер чемпіонату України з боксу.

20. Рибачок Андрій – 3 місце на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное.

21. Сахарук Дарина – чемпіонка України серед дівчат з важкої атлетики.

22. Семерак Вікторія – призерка чемпіонату України серед дівчат з веслування на байдарках і каное.

23. Степанюк Вікторія – призерка чемпіонату України серед дівчат з важкої атлетики.

24. Ткачук Максим – чемпіон України з плавання.

25. Турчин Анастасія – 7 місце на чемпіонаті Європи та кубку світу з дзюдо.

26. Хамаза Олена – переможниця зимового чемпіонату України, призерка кубку України з легкої атлетики.

27. Чернов Вадим – 5 місце на кубку Європи з дзюдо.

28. Шахрай Олена – чемпіонка України з плавання.

29. Шиманська Ірина – чемпіонка України серед молоді, призерка чемпіонату України з велосипедного спорту.

30. Юзва Максим – чемпіон України з плавання.

Неолімпійські види спорту;

1. Бондарєва Аліна – призерка чемпіонату Європи з сумо.

2. Ведмідь Оксана – чемпіонка світу та Європи з пауерліфтингу.

3. Гуславський Андрій – чемпіон України з панкратіону та бойового самбо, призер чемпіонату України з ММА.

4. Іщук Владислав – переможець кубку світу, призер чемпіонату Європи зі спортивної радіопеленгації.

5. Коновальчук Анастасія – призерка чемпіонатів світу та Європи з французького боксу «САВАТ».

6. Куніцка Вікторія – 3 місце зі спортивної акробатики на ХІ Всесвітніх іграх.

7. Макаров Євген – призер чемпіонату України з сумо.

8. Мальчук Олександра – 3 місце зі спортивної акробатики на ХІ Всесвітніх іграх.

9. Місюк Андрій – чемпіон України з бойового самбо, призер чемпіонатів України з панкратіону та ММА.

10. Мочульський Богдан – 1 місце з джиу-джитсу на ХІ Всесвітніх іграх.

11. Мотрунчик Оксана – чемпіонка світу з пауерліфтингу.

12. Пасич Іван – чемпіон Європи та України з ММА, чемпіон України з бойового самбо.

13. Пом’яновська Дарина – 3 місце зі спортивної акробатики на ХІ Всесвітніх іграх.

14. Поремчук Іван – чемпіон світу та України з ММА, чемпіон України з панкратіону.

15. Черняк Юрій – чемпіон України зі спортивного орієнтування.

Види спорту для осіб з інвалідністю:

1. Конашук Богдана – 7 місце з біатлону на ХІІІ зимових Паралімпійських іграх, 5 місце на чемпіонаті світу з біатлону та лижних гонок (УОРА).

2. Сивих Андрій – призер чемпіонату та кубку світу з веслування академічного (УОРА).

Учасникам міжнародних спортивних змагань паралімпійського стилю «Ігри Нескорених»:

1. Ковальський Павло – призер у змаганнях зі стрільби з лука на міжнародних спортивних змаганнях паралімпійського стилю «Ігри Нескорених».

2. Москвич Майя – переможець у змаганнях зі стрільби кульової на міжнародних спортивних змаганнях паралімпійського стилю «Ігри Нескорених».

Telegram Channel