Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
Через війну школу в Стобихівці завершити не вдалося (Фото)

Школа в Стобихівці.

Фото: Телеграм Погуляйка.

Через війну школу в Стобихівці завершити не вдалося (Фото)

Хоча капітальне будівництво майже завершили

Її активне зведення відбувалось до повномасштабного вторгнення росії. Так, до кінця 2021 року будівельники завершили покрівлю  школи, а також встановили вікна й двері. Окрім цього, збудували котельню. Тобто, капітальне будівництво майже завершили, і якби не повномасштабне вторгнення, то школу вдалось би добудувати та запустити в роботу, повідомляє в телеграм-каналі голова Волинської ОВА Юрій Погуляйко.

Лишити без покрівлі збудований спортивний зал теж не могли, бо зіпсувалося би те, що все таки встигли зробити. Тому в 2022-му році знайшли спосіб таки облаштувати покрівлю спортзалу. 

Та все було призупинено із зрозумілих причин. В той же час, лишити без покрівлі збудований спортивний зал теж не могли, бо зіпсувалося би те, що все таки встигли зробити. Тому в 2022-му році знайшли спосіб таки облаштувати покрівлю спортзалу. 

 

Перебуваючи у Камінь-Каширському районі з робочою поїздкою, Погуляйко оглянув виконані роботи та разом із головою обласної ради Григорієм Недопадом та генеральним підрядником обговорили подальшу роботу, аби будівництво тривало.

Читайте також: Завтра мер Луцька звітуватиме про роботу за 2022 рік.

Telegram Channel