Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
Рівнянин безоплатно проживав у готелі та харчувався у кафе: його судитимуть

Волинь-нова

Рівнянин безоплатно проживав у готелі та харчувався у кафе: його судитимуть

Слідчі Рівненського РУП закінчили досудове розслідування за фактом шахрайства, вчиненого повторно, за частиною 2 статті 190 КК України та за погодженням із прокуратурою скерували кримінальне провадження із обвинувальним актом відносно 36–річного жителя Рівного до суду

Досудовим розслідуванням встановлено, що 16 листопада минулого року зловмисник оселився в одному з готельно-оздоровчих комплексів в обласному центрі та не розрахувався за проживання та харчування на загальну суму 13 178 гривень. Про це повідомляє поліція Рівненської області.

Окрім того, 14 грудня він «заїхав» в іще один рівненський готель, де замовляв спочатку в діючому при ньому ресторані, а потім із сусіднього закладу їжу в номер. Працюючи за старою схемою, не оплатив за харчування майже 6400 грн, а за проживання — 4892 грн.

Таким чином, загальна сума завданих збитків становить майже 25 тисяч гривень. Відомо, що відносно зловмисника у суді розглядається провадження за скоєні крадіжки. Втім, це не стало йому на заваді, аби продовжити свою протиправну діяльність.

Загальна сума завданих збитків становить майже 25 тисяч гривень.

Слідчі зібрали достатньо доказів та повідомили йому про підозру у чотирьох фактах шахрайств, вчинених повторно.

Обвинувачений свою вину визнає, пояснює, що хотів «хорошого» життя та зобов’язується відшкодувати збитки.

Максимальне покарання, яке можу йому загрожувати — до трьох років з ґратами.

Читайте також: Зек із Рівненщини продавав гранати з колонії.

Telegram Channel