Курси НБУ $ 39.59 € 42.26
Працюють «Посейдони»: Порошенко показав, як 406-а артбригада з допомогою БПЛА нищить російську техніку (Відео)

Разом переможемо!

Фото eurosolidarity.org.

Працюють «Посейдони»: Порошенко показав, як 406-а артбригада з допомогою БПЛА нищить російську техніку (Відео)

«Паліть російську нечисть, хлопці!», – написав п’ятий Президент

Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook показав відео, як з допомогою БПЛА Poseidon артилеристи з гаубиці М777 снарядом Excalibur знищують російську військову техніку. 

«Наші воїни – круті! На відео – працюють Посейдони, які ми передали розвідникам. Про них розповів після нашої перемоги. Але ці хлопці коригують роботу 406 окремої артелерійської бригади. Ну а арта –  б’є точно в ціль», – написав п’ятий Президент. 

Нещодавно Петро Порошенко побував на виробництві БПЛА Poseidon на Кіпрі і відправив в Україну чергову партію безпілотників.

У серпні 2022 року Порошенко повідомив про довгостроковий контракт на БПЛА Poseidon H10. Безпілотники мають дальність роботи до 150 кілометрів, висота – до 4000 метрів. Це – комплекс рівня розвідувального батальйону, який працює на користь усіх бригад зони відповідальності, розвідку та наведення артилерії, коригування вогню великих калібрів.

«Ми викуповуємо всю партію цих безпілотників, які мають стати очима нашої артилерії, аби кожен удар по ворогу був максимально ефективним», – пояснив Петро Порошенко. Він також повідомив, що програма отримала назву «Очі Арти». 

 

Перші БПЛА надійшли у підрозділи Десантно-штурмових військ. Петро Порошенко також передав комплекс БПЛА «Poseidon» розвідникам 131-го батальйону, який брав участь у звільненні Снігурівки та херсонських земель.

14 січня Петро Порошенко передав у війська три комплекси БПЛА «Poseidon», які виготовлені на шасі британської вантажівки DAF. Це дев’ять БПЛА, станції управління, а також три спеціально переобладнані автівки з кунгами. Бійці, які проходили навчання для управління цими безпілотниками, також отримали відповідні сертифікати.

 

Нещодавно Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook показав вражаюче відео, як з допомогою БПЛА «Poseidon» знищують російську гаубицю МСТА

 

 

Наразі Фонд Порошенка з волонтерами ГО «Справа громад» реалізують контракт на постачання понад 20 комплексів (65 «пташок»).

 

 

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Telegram Channel